Online Тесты

  • Предрасположены ли Вы к раку груди? (вопросов: 8)

    Для того, что бы самостоятельно принять решение, насколько для Вас актуально провести генетическое тестирование на определение мутаций в гене BRCA 1 и BRCA 2 ответьте, пожалуйста, на вопросы данного теста...
Другие новости

Симптоми хвороби - болі у боці ліворуч

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у боці ліворуч -

Біль у животі може бути симптомом дуже багатьох захворювань. Живіт - це не поодинокий орган, подібний серця або печінки. Живіт заповнений безліччю різних органів, тканин, структур і т. д. І кожен орган, що знаходиться в животі, може захворіти. Перш за все, слід звертати увагу на раптово виниклу різку біль у животі. Цей біль може виявитися першим симптомом для надання негайної медичної допомоги. Багато органів живота порожнисті. Наприклад, шлунок, кишечник, жовчний міхур. І якщо один з них виходить із ладу (закупорюється, лопається), то ваше життя в небезпеці. Якщо різкий раптовий біль триває понад 30 хвилин - треба терміново викликати лікаря або їхати в лікарню, щоб виключити терміново виниклу хірургічну патологію.

Фантазувати на тему діагнозу ви можете скільки завгодно, але тільки по дорозі в лікарню. Тому що якщо це, наприклад, перфорація (прорив чи дірка в шлунку), то вона повинна бути зашита негайно. Щоб самому для себе розібратися, що може означати біль у животі, треба знати наступне. Умовно ваш живіт ділиться на чотири квадранти (або сегмента) - правий верхній (правий бік зверху), лівий верхній (лівий бік зверху), правий нижній і лівий нижній (правий і лівий бік знизу). Локалізація будь-якого симптому тепер може бути прив'язана до одного з чотирьох квадрантів.

При яких захворюваннях виникає Біль у боці ліворуч:

Біль у лівому боці зверху.

У лівому верхньому квадранті живота міститься селезінка, шлунок, підшлункова залоза, петлі кишечника (як, втім, скрізь у животі) і ліва частина діафрагми. Біль у лівому верхньому квадранті може бути пов'язана з селезінкою. Селезінка дуже близько лежить до поверхні тіла. Основна робота селезінки полягає у видаленні еритроцитів з крові, після їхнього нормального життя протягом 120 днів. Вона захоплює їх, руйнує, після чого їх компоненти переходять в кістковий мозок, де утворюються нові кров'яні кульки.

При ряді захворювань селезінка збільшується, розтягується її капсула, і це викликає біль. Через те, що селезінка розташовується близько до поверхні тіла, вона схильна до розриву. Причини розриву селезінки можуть бути травми і такі захворювання, як інфекційний мононуклеоз. При цьому захворюванні селезінка стає збільшеної у розмірах і м'якої консистенції. А все це збільшує вірогідність її розриву. Іноді збільшена селезінка розривається сама по собі. Сигнальним ознакою розриву селезінки, крім болю та чутливості у відповідній області, є синюшність шкіри навколо пупка (через скупчення крові).

Біль у лівому боці зверху може давати шлунок. Все, що подразнює слизову шлунка, викликає гастрит (запалення шлунка) або функціональну диспепсію, може викликати біль. Найчастіше цей біль носить ниючий характер, нерідко супроводжується нудотою і навіть блювотою. Антацидні препарати, виписані вам лікарем, нададуть допомогу. Взагалі тільки лікар зможе точно сказати про те, що у вас. Біль у шлунку може бути і при виразковій хворобі і при раку. Виконавши ряд лабораторних досліджень та обстежень (в тому числі і ендоскопічних), лікар остаточно поставить вам діагноз і розпише лікування. Біль у верхньому лівому квадранті може бути пов'язаний з діафрагмальною грижею. У діафрагмі, яка відділяє грудну порожнину від черевної порожнини, є отвір, через який проходить стравохід на шляху в шлунок.

Коли м'язи, що контролюють розмір цього отвору, слабшають, то отвір збільшується, дозволяючи верхньому відділу шлунка вийти з порожнини живота, де власне він і повинен знаходиться, в грудну порожнину, де він, зрозуміло, і повинен бути. Цей стан називається діафрагмальною грижею. Частіше спостерігається у літніх людей. Через кислого шлункового вмісту ви відчуваєте біль у лівому верхньому квадранті. Не можна забувати, що біль у лівому верхньому квадранті може давати підшлункова залоза. Адже вона протягнута через верхню частину живота і коли панкреас запалюється, ви можете відчувати біль праворуч, посередині і в лівій стороні живота. Різні хвороби і токсини можуть вражати підшлункову залозу, включаючи рак. Ви повинні підозрювати у себе захворювання підшлункової залози, якщо виниклий біль дуже різкий, йде зсередини, носить оперізуючий характер, віддає у спину, супроводжується температурою, нудотою, блювотою і, якщо також ви належите до групи підвищеного ризику для панкреатичної хвороби, тобто у вас непорядок з жовчним міхуром, ви багато палите, п'єте, страждаєте діабетом, приймаєте сечогінні або стероїдні гормони (останні в основному виписуються при астмі артриті, рака і деяких хронічних захворюваннях).

Болі у лівому боці знизу може бути результатом усіх станів, які обумовлюють біль у правій нижній області, за винятком апендициту.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у боці ліворуч:

Гінеколог

Гастроентеролог

Інфекціоніст

Травматолог

Хірург   

Ви відчуваєте болю у боці ліворуч? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас болить у боці ліворуч? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.