Online Тесты

  • Общительный ли ваш ребенок? (вопросов: 10)

    Данный тест позволяет выяснить, умеет ли ваш ребенок заводить друзей, умеет ли он дружить. Тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет.


Симптоми хвороби - Набряклість губ, повік, вушних раковин

Симптоми за алфавитом:

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Набряклість губ, повік, вушних раковин -

Набряклість губ, повік, вушних раковин найчастіше виникає у випадку різного роду алергій.

Поряд з типовим запаленням кон'юнктиви (алергічний кон'юнктивіт) і набряком повік можуть опухати вуха, ніс, губи, все обличчя і передпліччя. У період цвітіння рослин у кожного десятого алергіка може проявитися алергічна реакція: червоніють вуха, ніс, вилиці, всі місця, що піддаються впливу вітру. При харчовій алергії може додатися опухання язика.

Подібний симптом може спровокувати і інфекційний кон'юнктивіт пов'язаний з ураженням організму патогенними мікроорганізмами.

Також набряклість губ, повік і вушних раковин може з'явитися при затримці в організмі рідини:
- Комбінація набряклість плюс задишка вказує на дуже серйозну проблему - неправильну роботу серця.
- Комбінація набряклість плюс синюшний відтінок обличчя свідчить про недостатнє постачання киснем крові, що пов’язано з захворюваннями легень або кровоносної системи.
- Якщо найбільш виразний набряк знаходиться під очима, це найчастіше говорить про погану роботу нирок.

До негативних факторів, що впливає на появу набряклості губ, повік і вушних раковин відносяться також:
- неправильне харчування (їжа всухом'ятку, нерозумні дієти);
- дефіцит вітамінів (особливо групи B) ;
- недосипання або безсоння;
- рясна вечеря перед сном;
- перевтома.

При яких захворюваннях виникає Набряклість губ, повік, вушних раковин :

- Кон'юнктивіт різної етиології
- Алергія
- Тиреотоксикоз
- Акромегалія

До яких лікарів звертатись, якщо виникає Набряклість губ, повік, вушних раковин :

- Офтальмолог
- Ендокринолог
- Алерголог

Вас турбує Набряклість губ, повік, вушних раковин ? Ви хочете дізнатись більш детальну інформацію або Вам необхідний огляд лікаря? Ви можете записатись на прием до спеціаліста – клініки Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря до дому. Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку:
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Набряклість губ, повік, вушних раковин ? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби. Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря, щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою. Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію в розділі "Вся медицина". Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів та видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороби чи види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції -напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.