Online Тесты

  • Тест на созависимость (вопросов: 9)

    Этот тест поможет определить: вы – тот, кто помогает или тот, кому помогают. Отвечайте «да» или «нет»Симптоми хвороби - Болі оперізуючі

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль оперізуюча -

Оперізуючий біль - біль у надчеревній (епігастральній) області, іррадіююча вліво і вправо, охоплюючи тулуб на рівні нижніх грудних і верхніх поперекових хребців; спостерігається при холециститі, панкреатиті, виразкової хвороби дванадцятипалої кишки, захворюваннях плеври, легень, хвороб серця, і навіть інфаркту міокарда.

При яких захворюваннях виникає Біль оперізуюча:

При яких захворюваннях виникає біль оперізуюча:

Причини оперізує болю:

  • Болі у верхній частині живота звичайно говорять про те, що не в порядку підшлункова залоза. Можливо, це навіть панкреатит (запалення підшлункової залози). При його загостренні біль супроводжується блювотою, здуттям живота, відсутністю апетиту, розладом травлення. Біль зазвичай посилюється через 1-2 години після їжі і вночі.
  • Причиною оперізуючого болю на рівні грудної клітини може служити аневризма низхідного відділу аорти. Об'єктивні ознаки ідентичні такій міжребернійневралгії, яка в переважній більшості випадків є еквівалентом грудного радикуліту.
  • Одно-і двосторонній оперізуючий біль характерний для грудного корінцевого синдрому, іррадіює з грудного відділу хребта в передню грудну або черевну стінку; біль посилюється при кашлі, чханні, рухах тулуба, нахилі голови вперед, постукуванні хребта.
  • Біль у крижово-клубової області оперізуючого характеру в поєднанні з гіркотою в роті, запамороченням, погіршенням слуху, нежиттю, спазмами кишечнику, судомами м'язів (особливо литкових м'язів ввечері і вночі) характерні для захворювань жовчного міхура.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль оперізуюча:

  • Гінеколог;
  • Невролог.

Ви відчуваєте Болю оперізуючого? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить оперізуючи? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.