Online Тесты

 • Тест на созависимость (вопросов: 9)

  Этот тест поможет определить: вы – тот, кто помогает или тот, кому помогают. Отвечайте «да» или «нет»Симптоми хвороби - Болі при оргазмі

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль при оргазмі -

Оргазм - чудовий м'язовий релаксант. Ефект його впливу може бути в 10 разів сильніше, ніж ефект від застосування транквілізаторів. Оргазм сприяє відновленню організму після перенесеної хвороби. Деякі лікарі вважають, що він - найкращий засіб для зменшення болю в області спини, допомагає людині розслабитися і провести ніч без мук.

Оргазм може бути прекрасною аеробною вправою. Після нього відновлюється кров'яний тиск, пульс і дихання. Його користь для нормалізації психічного стану незаперечна: він є чудовим емоційним засобом розслаблення, сприяє покращенню взаєморозуміння, робить любов глибше і виховує у людей почуття взаємної поваги.

Причина болю при оргазм у жінок

Деякі жінки під час заняття сексом і при оргазмі відчувають дискомфорт або неприємні хворобливі відчуття, а часом і сильний біль, який стає іноді настільки нестерпним, що змушує жінку повністю відмовитися від сексу. Багато хто порівнює біль при оргазмі з випробованням при хворобливих місячних.

Гінекологи і сексологи називають кілька основних причин болю при оргазмі.

 1. Біль при оргазмі може виникнути, якщо у вас при оргазмі дуже сильно скорочується матка, що може бути наслідком гормональних дисфункцій в організмі або індивідуальних особливостей. У будь-якому випадку, варто звернутися до лікаря - якщо провиною всьому гормональні порушення, то призначені ним препарати допоможуть справитися з даною проблемою.
 2. Біль і дискомфорт при оргазмі, можуть бути викликані наявністю кліторальних спайок і вроджених аномалій статевих шляхів.
 3. У деяких жінок при оргазмі спостерігаються алергічні реакції на составлющіе сперми партнера, яка подразнює слизову оболонку піхви і викликає неприємні відчуття або біль. Особливо біль посилюється при наявності дріжджової інфекції ("молочниці"), яка часом протікає безсимптомно і навіть не відчувається самою жінкою.
 4. Ця ж і інші приховані інфекції та інші запальні захворювання статевих органів також можуть стати причиною болю при занятті сексом і в момент досягнення оргазму (скорочення м'язів піхви і матки при оргазмі, а також поступальні фрикції статевого члена тільки посилюють даний стан). У даних випадках без лікаря також не обійтися.
 5. Частою причиною неприємної хворобливості при фрікціях і оргазмі є недостатнє зволоження (так звана "любрікація") статевих шляхів жінки під впливом еротичної стимуляції. Це відбувається, коли кількість вагінального змащення, утвореною в піхві при переповненні кровоносних судин мало, або коли жінка не досягає значного сексуального збудження і достатнього кровонаповнення судин статевих органів і тазової області. У даному разі болю при занятті сексом і оргазм можна уникнути, використовуючи зовнішні зволожувачі, які можуть бути у вигляді кремів і мазі.

У чоловіків, як і у жінок, існує досить фізичних факторів, які можуть викликати біль при оргазмі.

Причини болю при оргазмі у чоловіків:

 1. Іноді при оргазмі відчувається тільки біль. Нейрофізіологи вважають, що це відбувається в тих випадках, коли мозок неправильно реагує на сигнали, що поступають. Епізодично виникає біль при оргазмі не дає приводу для занепокоєння, однак якщо це трапляється постійно, слід звернутися до лікаря.
 2. Біль при оргазмі - досить поширене явище, яке має зовсім іншу природу. Як правило, це скоріше почуття дискомфорту, тяжкості чи відчуття спазмів у нижній частині живота. Подібні відчуття викликані інтенсивними скороченнями м'язів під час оргазму і є нормальною реакцією організму на фізичне навантаження. Цей біль швидко проходить.
 3. Іноді відразу після оргазму чоловіки відчувають біль в області яєчок або головки члена. Сильне відчуття печіння або свербежу при оргазмі може викликатися інфекціями передміхурової залози, сечового міхура або насінних бульбашок. Іноді палить або гострий біль під час оргазму пов'язана з гонорейний запаленнями. Уретрит або простатит можуть робити роздратування чоловічих статевих органів болючим або дратівливим.

Рідкісна форма чоловічого хворобливого сексу - це больовий синдром при оргазмі, він характеризується наполегливої і повторної болем у статевих органах під час оргазму або відразу після нього. Ці больові відчуття сприймаються як гострі, пронизливі та / або пекучі. Хоча зазвичай біль при оргазмі нетривала, вона може зберігатися і бути достатньо сильною. Безпосередньою причиною психогенного больового синдрому при оргазмі є мимовільний болісний спазм або місцева судома певних чутливих до болю м'язів в статевих та репродуктивних органах чоловіка. Іноді болісні хворобливі спазми можуть відноситись до коливань чоловіка стосовно швидкості проведення свого єякуляція в процесі статевих зносин. Розлад в м'язах на дні тазу також може бути причиною під час або після сексу.

Причини болю при оргазм у чоловіків і у жінок:

Біль при оргазмі - це один з перших ознак хвороби, що називається інтерстиціальним циститом. Під час або після сексу хворі можуть боротися з болем сечового міхура і дискомфортом. У чоловіків, які страждають такого роду циститом, сильний біль виникає при оргазмі і концентрується на кінчику статевого члена. У жінок з інтерстиціальним циститом біль зазвичай виникає на наступний день після сексу, будучи результатом хворобливих спазмів м'язів тазового дна. Хворі, які страждають інтерстиціальним циститом, також змушені боротися з частими сечовипусканнями та / або виникненням невідкладних позивів на сечовипускання.

При яких захворюваннях виникає Біль при оргазмі:

При яких захворюваннях виникає біль при оргазмі:

Причина болю при оргазм у жінок:

Деякі жінки під час заняття сексом і при оргазмі відчувають дискомфорт або неприємні хворобливі відчуття, а часом і сильний біль, яка стає іноді настільки нестерпною, що змушує жінку повністю відмовитися від сексу. Багато хто порівнює біль при оргазмі з випробовуванням при хворобливих місячних.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль при оргазмі:

 • Гінеколог;
 • Уролог.

Ви відчуваєте Болю при оргазмі? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить при оргазмі? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.