Online Тесты

  • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

    Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...Симптоми хвороби - Болі в паху при вагітності

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль в паху при вагітності -

Пах (лат. inguen) або пахова область (лат. regio inguinalis) - частина нижнього краю черевної області, що примикає до стегна. Тут знаходиться паховий канал (лат. canalis inguinalis), через який проходять великі кровоносні судини стегна і у чоловіків насіннєвий канатик, а у жінок кругла зв'язка матки, сюди ж можуть спускатися петлі кишок і утворити грижу.

Причини болей в паху при вагітності

Якщо у вас біль у паховій ділянці при вагітності, завжди на початку подумайте про грижі. Грижі трапляються, коли місцеві опорні тканини слабшають і дозволяють петлям кишечника вислизнути з живота в пах. Грижа стає помітною як набухання в паховій області, особливо коли ви стоїте. Але ви можете відчувати біль і без видимого випинання. При огляді чоловіка лікар може виявити приховану грижу шляхом введення одного пальця в мошонку. Він завжди попросить вас покашляти, тому що це піднімає тиск в животі і проштовхує петлю кишечника в грижовий отвір. Грижа може давати неприємні ускладнення.

Якщо отвір відносно невеликий, а петля кишечника відносно велика, то остання може бути захоплена або ущемлена в ньому. Коли таке трапляється, то це називають "защемленої грижею".

При яких захворюваннях виникає Біль в паху при вагітності:

Защемлена грижа вимагає негайної операції, тому що порушується кровопостачання защемленої кишки, що призводить до її руйнування.

Інфекція в області таза (аднексит, ендометрит, проктит, параметрит), ногах може викликати збільшення і болючість лімфатичних вузлів в паховій області.

Якщо лімфатичні вузли в паховій області при вагітності опухли, але не болючі, це може вказувати на рак або на доброякісну пухлину. Це може бути також прояв раннього (первинній стадії) сифілісу. Низько розташований нирковий камінь, камінь сечоводу також викличуть біль в паховій області при вагітності.

Приступ ниркової кольки виникає раптово, може тривати кілька хвилин, годин і днів. Він характеризується гострим болем у попереку або підребер'ї з іррадіацією по ходу сечоводу в пахову область, сечовий міхур, зовнішні статеві органи. Часте сечовипускання і кров у сечі допоможуть у визначенні правильного діагнозу. Якщо ж біль у вашому паху не пов'язана ні зі збільшеними лімфовузлами, ні з каменями в нирках, то вона може виникнути від того, що диск хребта здавлює нерви, які йдуть до цієї області. Причиною цього може бути остеохондроз поперекового відділу хребта. Однак найчастіше біль в паховій області свідчить про сечостатеві інфекціїі та запалення, які призводять до збільшення і болючості лімфатичних вузлів в паховій області.

Біль в паху при вагітності може свідчити про сечостатеві інфекції і запалення, які призводять до збільшення і болючості лімфатичних вузлів в паховій області.

Серед причин болю в паховій області при вагітності можуть бути наступні захворювання:

  • Травми пахової області.
  • Генітальний герпес
  • Варикозний вузол великої підшкірної вени ноги.
  • Аневризма стегнової артерії.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль в паху при вагітності:

  • Хірург;
  • Онколог.

Ви відчуваєте Болю в паху при вагітності? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить в паху при вагітності? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.