Online Тесты

 • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

  Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...Симптоми хвороби - Болі у перші тижні вагітності

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у перші тижні вагітності -

Біль у перші тижні вагітності може свідчити про загрозливий стан як для майбутньої дитини, так і для матері.

При яких захворюваннях виникає Біль у перші тижні вагітності:

При яких захворюваннях виникає біль у перші тижні вагітності:

Причини болю в перші тижні вагітності:

 1. У перші тижні вагітності жінки, зазвичай, страждають від хворобливих відчуттів в області попереку. Проте цей біль абсолютно може зникнути після двадцятого тижня вагітності. Більшість жінок страждає від болю в попереку в перші тижні вагітності із-за пом'якшення підтримуючих зв'язок і дисків і через збільшення гормону прогестерону. Якщо під час вагітності жінка захворіла будь-якою інфекційноюї хворобою сечового міхура, то це також може бути причиною болю в попереку. Постійний біль в попереку у вагітних жінок відбувається через те, що змінюється центр ваги живота, в якому росте і розвивається дитина.
 2. Біль внизу живота в перші тижні вагітності може свідчити про мимовільний аборт.

Виділяють наступні стадії мимовільного аборту: загрозливий, що почався, аборт у ході, неповний і повний аборт.

При загрозливому аборті відзначаються відчуття тяжкості або слабкі тягнучі болі внизу живота і області крижів, при аборті в пізні терміни можуть бути болі схваткоподібного характеру. Кров'янисті виділення незначні або відсутні. Шийка матки не вкорочена, зовнішній зів її закритий, тонус матки підвищений. Величина матки відповідає терміну вагітності.

 • На початку аборту переймоподібні болі внизу живота і кров'янисті виділення більш виражені, ніж при загрозливому. Плодове яйце відшаровується на невеликій ділянці, тому величина матки відповідає терміну вагітності. Шийка матки збережена, канал її закритий або злегка відкритий.
 • Аборт в ходу характеризується переймоподібними болями внизу живота, вираженою кровотечею. Плодове яйце знаходиться в каналі шийки матки, нижній полюс його може виступати в піхву. Аборт в ходу може завершитися неповним або повним абортом.
 • При неповному аборті плодове яйце частково виганяється з порожнини матки, спостерігаються переймоподібні болі внизу живота і кровотеча різної інтенсивності. Канал шийки матки розкритий, при піхвовому дослідженні вільно пропускає палець, матка м'якої консистенції, величина її менше передбачуваного терміну вагітності. У матці зазвичай затримуються плодові оболонки, плацента або її частина.
 • При повному аборті, плодове яйце виходить з порожнини матки, матка скорочується, кровотеча припиняється. Якщо скорочення матки, що виникають після загибелі плодового яйця, недостатні для його вигнання, відбувається повільне відшарування плодового яйця, яка може супроводжуватися тривалою незначною маточною кровотечею, що призводить до розвитку анемії. На ранніх термінах вагітності можливий шєєчний аборт. У цьому випадку зовнішній матковий зів не розкривається, а плодове яйце, повністю відшаровуючись, опускається в результаті скорочень матки в канал шийки матки, стінки якого розтягуються, і шийка матки набуває бочкоподібну форму. Цей вид мимовільного аборту слід диференціювати з вагітністю шийкової, коли плодове яйце прикріпляється в каналі шийки матки.
 • При мимовільному аборті можливе проникнення мікрофлори з піхви в порожнину матки з подальшим розвитком запального процесу. Інфікований (гарячковий) аборт може стати причиною генералізованих септичних захворювань. При цьому відзначаються лихоманка, тахікардія, лейкоцитоз, матка може бути за розміром більше норми, болюча при пальпації, з'являються гноєвидні виділення зі статевих шляхів. У разі поширення інфекції стан погіршується, з'являються болі, озноб, диспептичні і дизуричні явища, зміни крові: високий лейкоцитоз, підвищена ШОЕ, розвиваються гнійний сальпінгіт, параметрит, пельвіоперитоніт, сепсіс.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у перші тижні вагітності:

 • Гінеколог;
 • Акушер-гінеколог.

Ви відчуваєте Болю у перші тижні вагітності? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить у перші тижні вагітності? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.