Online Тесты

  • Наблюдателен ли ваш ребенок? (вопросов: 5)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 6-7 лет, он позволяет определить, насколько внимательно ваш ребенок воспринимает окружающий мир, как развиты его память, мыслительные способности...Симптоми хвороби - Болі у пахвовій западині

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у пахвовій западині -

При відведенні руки ясно виявляється пахвова ділянка. Межі її (при відведеній руці) спереду - нижній край m. pectoralis major, ззаду - нижній край m. latissimus dorsi і m. teres major, медіально - умовна лінія, що з'єднує край зазначених м'язів на грудній клітці, зовні - лінія, що з'єднує ті ж края на внутрішній поверхні плеча.

При яких захворюваннях виникає Біль у пахвовій западині:

При яких захворюваннях виникає біль у пахвовій западині:

Причини болю в пахвовій западині

1. Біль з області ущільнень у молочній залозі може віддавати в пахвову западину однойменної сторони тіла, що обумовлено порушенням відтоку лімфи, що розвивається на тлі нагрубання молочної залози перед менструацією - циклічна масталгія. Дуже рідко в таких випадках вдається виявити в пахвовій западині збільшені лімфатичні вузли. Вони, як правило, поодинокі, м'які, безболісні, легко зміщуються.

Виникненням больових відчуттів в передменструальному періоді і ослабленням або зникненням з початком менструації. Іноді чіткий зв'язок з початком менструації відсутній. Зазвичай двосторонньою локалізацією, переважно у верхніх, зовнішніх областях молочних залоз. Різною інтенсивністю відчуття болю - від тупих, ниючих (частіше) до виражених, що ускладнюють рухи руками. При обстеженні може виявлятися незначна горбистість тканини молочних залоз.

Виразність клінічних проявів звичайно наростає з віком і різко слабшає або зникає після настання менопаузи.

Виникнення циклічної масталгії пов'язують зі зміною гормонального фону.

Цим видом порушення страждають більше 2 / 3 жінок, зазвичай молодого репродуктивного віку, хоча відомі аналогічні скарги у жінок в постменапаузальному періоді, які отримують замісну терапію гормональними препаратами.

2. Гідраденіт, або «суче вим'я», також викликається стафілококами при їх проникненні в потові залози особливої будови, розташовані у великій кількості в пахвовій западині. Ці особливі залози починають функціонувати тільки в період статевого дозрівання, тому гідраденіта ніколи не буває у дітей.

На початку захворювання хворий відчуває різку хворобливість в ураженій пахвовій западині, у якій з'являються гнійні вузли темно-червоного кольору, набряклість. У центрі гнійників формуються конусоообразні випинання, які розкриваються і дають вихід кремоподібному гнійному вмісту. Загоєння настає шляхом утворення втягнутого рубця. Нерідко гідраденіт має тенденцію до рецидиву.

3. Після операції у деяких жінок відчувається незрозуміле поєднання відчуття оніміння шкіри і болей в пахвовій западині і молочній залозі, де була проведена операція. Це пов'язано з тим, що при розрізі шкіри пошкоджуються дрібні нерви. Це одночасно приводить до оніміння та болей в результаті подразнення закінчень цих нервів. Опромінення радіацією також може ще погіршити стан, оскільки воно викликає роздратування шкіри і її нервових волокон.

Біль у пахвовій западині після операції може тривати досить довгий час. На самому початку ця біль може бути гострою. Додаткові больові відчуття створюють дренажі, які бувають в рані. Зазвичай відразу після операції призначаються опіати, тому що в цей момент біль буває найбільш значною. При необхідності опіати призначаються у поєднанні з протизапальними препаратами, що дозволяє знизити їх дозу і зменшити побічні ефекти. Поступово з часом біль у пахвовій западині зменшується, може з'явитися оніміння і свербіння.

4. Рак молочної залози.

5. Травматичні пошкодження пахвових западин.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у пахвовій западині:

  • Онколог;
  • Хірург.

Ви відчуваєте Болю у пахвовій западині? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить у пахвовій западині? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.