Online Тесты

  • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...Симптоми хвороби - болі у піхві при вагітності

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у піхві при вагітності -

Біль у піхві при вагітності - це одна з найпідступніших і небезпечних загроз для жіночого здоров'я, так як її причину часом визначити буває надзвичайно важко.

При яких захворюваннях виникає Біль у піхві при вагітності:

Крім того, болі в піхві при вагітності носять абсолютно різний характер:

  • Можуть поєднуватися з виділеннями і сверблячкою. Тоді причиною їх швидше за все є сечостатева інфекція;
  • Можуть виникати під час і після статевого акту;
  • Вам може здаватися, що болить піхва, а джерело болю насправді в прямій кишці;
  • У цих болей можуть бути і психологічні причини.

Основною причиною болю в піхві при вагітності є венеричні захворювання. Біль біля входу в піхву може бути викликаний місцевими урогенітальними інфекціями (мікоплазмами, уреаплазмами, кандидами, гарднерелами, хламідіями, вірусами статевого герпесу і т.д.), які викликають запальні процеси слизової оболонки вульви, піхви і шийки матки, а також тіла матки і її придатків. При наявності запального процесу в статевих органах тканини цієї області легко травмуються, найменше тертя викликає біль у піхві і дискомфорт.

Проявами запального процесу в піхві при вагітності є: печіння, свербіння в області вульви і піхви, рясні слизові або слизово-гнійні виділення зі статевих шляхів, іноді з неприємним запахом.

Для усунення цієї причини необхідно проведення обстеження на наявність урогенітальних інфекцій (мазок з піхви на флору, ПЛР-діагностика, бактеріальні посіви з піхви й каналу шийки матки).

Причини виникнення післяпологового болю в піхві невідомі. Частіше виникає у первородящих жінок і у жінок, що годують груддю. Середня тривалість післяпологового болю в піхві становить за даними різних авторів від 3 місяців до року, в середньому 5,5 місяців.

Першопричину болю у піхві при вагітності виявити досить складно, але якщо це вдається, то лікування спрямоване, в першу чергу, на її усунення. У деяких випадках потрібні консультації суміжних спеціалістів - уролога, проктолога, невролога, ендокринолога і т.д. Це допомагає у виявленні істинної причини болю в піхву і виборі найбільш ефективного в кожному конкретному випадку методу лікування.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у піхві при вагітності:

Акушер-гінеколог

Ви відчуваєте болю у піхві при вагітності? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас болить у піхві при вагітності? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "п":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.