Online Тесты

  • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...
Симптоми хвороби - болі у головці члена

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у головці члена -

Статевий член (лат. pénis, грец. Φάλλος phállos) - один із зовнішніх статевих органів репродуктивної системи чоловіків. Служить для виведення сечі з сечового міхура, викидання сперми, а також як копулятивний орган.

У пенісі розрізняють корінь або основу (лат. rádix pénis), тіло або стовбур (лат. córpus pénis) і голівку (лат. glans pénis). Стовбур статевого члена утворений двома печеристими і одним губчастим тілами.

Печеристі і губчаті тіла складаються з щільної білкової оболонки, від якої всередину відходять численні поперечини - трабекули, проміжки між якими і утворюють «печери» або лакуни (лат. cavérnae).

Печеристі тіла розташовуються по краях, губчасте тіло - в борозні між ними, прилягаючи до нижньої поверхні, разом розташованим в його товщі сечівником або уретрою (лат. uréthra). Губчасте тіло на кінці статевого члена закінчується конусоподібним потовщенням - головкою статевого члена. Край головки, покриваючи кінці печеристих тіл, зростаючись з ними, утворюючи потовщення (віночок) по колу, за яким розташовується вінцева борозна.

Голівка статевого члена покрита тонкою ніжною шкірою з великою кількістю залозок, що виробляють смегму. Головка, як і тіло статевого члена, містить безліч лакун, при статевому збудженні заповнюються кров'ю. Крім того, на ній є велика кількість нервових закінчень, що робить її найбільш чутливою частиною члена.

Зовні головка статевого члена покрита тонкою шкірою, що легко зрушується - крайньою плоттю, що переходить у шкіру лобка вгорі і в шкіру мошонки внизу. На шкірі нижньої поверхні статевого члена є шов, який ззаду продовжується на шкіру мошонки і промежини.

У передньому відділі тіла статевого члена шкіра утворює шкірну складку - крайню плоть (лат. prepútium pénis), яка повністю або частково покриває голівку. Крайня плоть, якщо вона повністю покриває голівку, зазвичай легко зрушується назад, оголюючи її. На задній поверхні статевого члена крайня плоть з'єднується з голівкою поздовжньою складкою, званою вуздечкою (лат. frenulum praeputii). Між головкою статевого члена і крайньої плоттю є щелевидна (препуциальна) порожнина, остаточно формується до дворічного віку дитини. У препуциальному мішку зазвичай скупчується смегма.

При яких захворюваннях виникає Біль у головці члена:

Причини болю в головці статевого члена:

1. Біль в головці статевого члена спостерігається при ударах, утиски голівки.

Забій статевого члена виникає при впливі травмуючої сили на неерогований орган. Своєрідним видом ушкодження статевого члена є його утиск, що спостерігається, наприклад, при перетягування члена ниткою, дротом або шнуром, при надяганні на нього кільцеподібних предметів. У дітей подібні ушкодження є наслідком пустощів, а у дорослих - або результатом мастурбації, або спроб перешкоджати нетриманню сечі, або спробою підтримати ерекцію. Консервативному лікуванню підлягає забій статевого члена, інші види травм лікуються хірургічним шляхом.

2. Баланит (запалення голівки статевого члена) і постит (запалення крайньої плоті) або поєднання обох - баланопостит. Головною причиною виникнення баланопостіта є скупчення й інфікування під крайньою плоттю смегми - особливої речовини. Це відбувається при недостатньому приділення уваги гігієні голівки статевого члена. Також причиною баланопостіта служить фімоз, і значно рідше зустрічається гнійний уретрит, алергічна реакція, цукровий діабет.

Захворювання починається з появи відчуття печіння і сверблячки в області голівки статевого члена, неприємного відчуття при відкритті крайньої плоті. Також з'являється біль або неприємні відчуття в головці під час статевого акту. Відзначається набряк і почервоніння голівки статевого члена і крайньої плоті. Якщо захворювання викликане фімозом, то з препуциального мішка виділяється гній або смегма з неприємним запахом.

У зв'язку з постійним подразненням головки статевого члена, яка є основною ерогенною зоною, у хворих баланопоститом підвищується сексуальна збудливість.

При відсутності лікування через деякий час на голівці статевого члена з'являються численні дрібні ранки (виразкова форма баланопостіта), що супроводжується болем в головці при ходьбі, сечовипусканні і статевому акті. При подальшому відсутності лікування розвивається лімфангіт - запалення лімфатичних судин статевого члена, що проявляється появою червоних смуг на його тильній поверхні. Далі можуть розвинутися паховий лімфаденіт (запалення пахових лімфовузлів) і гангрена статевого члена.

3. При мастурбації - болі в головці статевого члена і почервоніння - це закономірне явище.

4. Причиною болю в головці статевого члена може бути фімоз. Фімоз - звуження зовнішнього отвору крайньої плоті. Перші прояви фімозу зазвичай стають помітні з початком статевого дозрівання, коли з-за бурхливого і нерівномірного росту голівки статевого члена і шкіри крайньої плоті звуження посилюється. Виникають мікронадриви слизової оболонки крайньої плоті і додаткове рубцеве звуження. Ситуація погіршується з появою ерекцій у хлопчика.

Однак слід пам'ятати, що фімоз у підлітка може бути тимчасовим через невідповідність темпів росту тканин і самостійно проходити до 15-16 років.

Симптомами фімозу є неможливість або трудність при відкриванні голівки статевого члена. Біль, особливо посилюється при ерекції, мастурбації, статевому акті.

5. Парафімоз. Обмеження голівки статевого члена при зрушуванні крайньої плоті за головку члена. Захворювання частіше розвивається у хворих, що страждають фімозом.

Відразу ж після ущемлення з'являються різкі болі в головці статевого члена, хворобливість і утруднення сечовипускання. Відзначаються набряк голівки, синьо-багряний її колір, у більш пізніх стадіях - виразки, глибокий зашморг у місці обмеження.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у головці члена:

Уролог

Венеролог

Ви відчуваєте болю у головці члена? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас болить у головці члена? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.