Online ТестыСимптоми хвороби - Болі у правій лопатці

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у правій лопатці -

З болем у правій лопатці можна неабияк помучитися, перш ніж буде поставлений правильний діагноз. Болі в правій лопатці далеко не завжди пов'язані з проблемами хребта, наприклад, остеохондрозом.

При яких захворюваннях виникає Біль у правій лопатці:

При яких захворюваннях виникає біль у правій лопатці:

Захворювання, при яких спостерігається біль у правій лопатці:

Болі, які пов'язані із спазмом м'язів жовчного міхура або проток, частіше при закупорці його каменем мають характер коліки (жовчна або печінкова колька). Це сильні нестерпні болі. Зазвичай напад виникає після погрішності в їжі, точніше надмірностей і зловживанні жирами, прянощами, гострими приправами. Хворі погано переносять молоко, шоколад, яйця. Біль виникає через 3-5 годин після прийому зазначеної їжі, найчастіше вночі або рано вранці. Біль дуже різкий, роздирає, колючий, ріжучий, локалізується в правому підребер'ї, іррадіює в праву лопатку, праве плече, праву підключичну область, праву половину шиї, праву щелепу, праве око. Хворий зазвичай збуджений, постійно змінює положення в пошуках заспокоєння болю, часто стогне, кричить. Обличчя його блідне, вкрите потом. Це одна з найбільш сильних болів з усіх можливих, їй майже завжди супроводжує нудота, часто рефлекторно виникає блювота. Подібний вид болю частіше зустрічається у жінок.

Виникнення поддіафрагмального абсцесу

Гострий біль у підребер'ї, частіше в правому, супроводжує виникнення поддіафрагмального абсцесу. Біль посилюється при кожному вдиху, іррадіює в праву лопатку та плече з того боку, де вона з'явилася. Зазвичай підвищується температура тіла, в крові виявляються лейкоцитоз з нейтрофільозом і зрушення у лейкоцитарній формулі вліво.

При запальних захворюваннях нирок (пієлонефрит, нефрит) можливі скарги на біль в поперековій області (частіше справа відповідно до більш частої локалізації карбункул в правій нирці), зазвичай іррадіюючі під праву лопатку, в клубову область, іноді в підребер'ї; прискорене і хворобливе сечовипускання.

Для жовчнокам'яної хвороби характерним клінічним проявом є "жовчна" або "печінкова колька". Біль виникає раптово, у правому підребер'ї, епігастральній ділянці, потім, приблизно через 2 години, біль концентрується в області жовчного міхура. За характером - різкий, колючий, ріжучий. Біль іррадіює вгору, вправо, в праве плече, шию, щелепу, під праву лопатку, іноді в область серця (холецістокоронарний синдром), провокуючи напад стенокардії.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у правій лопатці:

До яких лікарів звертатися, якщо виникає біль у правій лопатці:

  • Гастроентеролог;
  • Травматолог;
  • Вертебролог;
  • Невролог;
  • Уролог;
  • Нефролог.

Ви відчуваєте Болю у правій лопатці? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить у правій лопатці? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.