Впервые на сайте?
Новости клиник
- Месяц борьбы с раком молочной железы. Пройдите обследование груди с 20% скидкой!, 22.10.2018, 13:05
- Candela Gentlemax Pro, 15.01.2018, 17:22
- Научно-практическая конференция “Современные технологии в нейрохирургии”, 20.11.2017, 11:11
- Привітання від офіційного дитриб’ютора Toshiba Medical Systems, 10.08.2017, 14:09
- Отравление у ребенка? Только спокойствие!, 03.08.2017, 10:56
- Пародонтит: что делать, когда болят и кровоточат десны?, 02.08.2017, 10:08
Online Тесты
-
Наблюдателен ли ваш ребенок?
(вопросов: 5)
Данный тест рассчитан на детей в возрасте 6-7 лет, он позволяет определить, насколько внимательно ваш ребенок воспринимает окружающий мир, как развиты его память, мыслительные способности...
Лучшие диеты
Симптоми хвороби - Болі у правій нирці
Болі та їх причини за категорією:
Болі та їх причини за алфавитом:
Біль у правій нирці -
У нормі в організмі людини є дві нирки. Вони розташовані по обидва боки хребетного стовпа на рівні XI грудного і III поперекового хребців.
Права нирка розташована трохи нижче лівої, оскільки зверху вона межує з печінкою. Нирки мають бобовидную форму. Розміри однієї нирки становлять приблизно 10-12 см у довжину, 5-6 см завширшки і 3 см у товщину. Маса нирки дорослої людини складає приблизно 120-300 гр.
Кровопостачання нирок здійснюється нирковими артеріями, які відходять безпосередньо від аорти. З чревного сплетення в нирки проникають нерви, які здійснюють нервову регуляцію функції нирок, а також забезпечують чутливість ниркової капсули.
Кожна нирка складається з міцної капсули, паренхіми (тканини нирки) і системи накопичення і виведення сечі. Капсула нирки являє собою щільний чохол зі сполучної тканини, що покриває нирку зовні. Паренхіма нирки представлена зовнішнім шаром коркової речовини і внутрішнім шаром мозкової речовини, що становлять внутрішню частину органу. Система накопичення сечі представлена нирковими чашечками, які впадають у ниркову миску.
Ниркова балія переходить безпосередньо в сечовід. Правий і лівий сечоводи впадають у сечовий міхур. Утворення сечі це одна з найважливіших функцій нирок, яка сприяє підтриманню сталості внутрішнього середовища організму (гомеостазу).
Фахівці переконані, щоб зрозуміти, що у вас виникли проблеми саме з нирками досить складно, адже больові відчуття при хворобах нирок можуть бути схожі на жовчну кольку, на приступ апендициту, на порушення в роботі кишечнику, та ін. Біль в нирках при вагітності найчастіше супроводжує такі хронічні захворювання, як:
- Пієлонефрит (запалення ниркових мисок) - несильна біль, що носить гнітючий характер, яка спостерігається в боці, частіше буває двосторонньою.
- Гломерулонефрит.
- Сечокам'яна хвороба. Найбільш часті ознаки запальних захворювань нирок: посилюється біль в боці і нижній частині живота, біль у спині, чутливість при доторканні, висока температура, озноб, нудота, блювання, часте сечовипускання. Найчастіше біль у нирках може свідчити і про захворювання, безпосередньо не пов'язаних з нирками, тому краще відразу, при перших же симптомах звернутися до лікаря-уролога для з'ясування причин болю.
При яких захворюваннях виникає Біль у правій нирці:
При яких захворюваннях виникає біль у ділянці нирок:
Болі в нирках
Фахівці переконані, щоб зрозуміти, що у вас виникли проблеми саме з нирками досить складно, адже больові відчуття при хворобах нирок можуть бути схожі на жовчну кольку, на приступ апендициту, на порушення в роботі кишечнику, та ін.
Біль в правій нирці найчастіше супроводжує такі хронічні захворювання, як:
- Пієлонефрит (запалення ниркових мисок) - несильна біль, що носить гнітючий характер, яка спостерігається в боці, частіше буває двосторонньою.
- Гломерулонефрит
- Хронічна ниркова недостатність
- Рак нирки
- Нефроптоз (опущення нирки)
- Доброякісні пухлини нирок (аденома, фіброма)
- Гідронефроз нирки
- Сечокам'яна хвороба.
Найбільш часті ознаки запальних захворювань нирок: посилюється біль в боці і нижній частини живота, біль у спині, чутливість при доторканні, висока температура, озноб, нудота, блювання, часте сечовипускання. Найчастіше біль у ділянці нирок може свідчити і про захворювання, безпосередньо не пов'язане з нирками, тому краще відразу, при перших же симптомах звернутися до лікаря-уролога для з'ясування причин болю.
Симптоми захворювань нирок:
- Болі в правій нирці, попереку;
- Різке зменшення кількості сечі, що виділяється за добу;
- Каламутна сеча, наявність крові, піску, дрібних каменів в сечі;
- Прискорені позиви на сечовипускання з виділенням незначної кількості сечі;
- Відчуття печії при сечовипусканні;
- Погіршення зору, шкірний свербіж.
До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у правій нирці:
- Уролог;
- Нефролог.
Ви відчуваєте Болю у правій нирці? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.
Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут a>. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .
Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.
У Вас Болить у правій нирці? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.
Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.
Інші види болю на літеру "П":
- Біль в лівому плечі
- Біль в підшлунковій залозі
- Біль в пальцях
- Біль в пальцях рук
- Біль в паховій області справа
- Біль в паху при вагітності
- Біль в печінці
- Біль в попереку
- Біль в попереку справа
- Біль в потилиці
- Біль в потиличній частині голови
- Біль в промежині
- Біль на пізніх термінах вагітності
- Біль нижче попереку
- Біль нижче пупка
- Біль п'яткова
- Біль під пахвою
- Біль під правим ребром
- Біль під правою груддю
- Біль під правою лопаткою
- Біль після перелому
- Біль після пологів
- Біль перед пологами
- Біль пологова
- Біль поперековий
- Біль постпломбовий
- Біль потилична
- Біль при панкреатиті
- Біль при переломах
- Біль психогенний
- Біль психологічна
- Біль у лівому підребер'ї
- Біль у п'яті
- Біль у підошві
- Біль у підребер'ї
- Біль у підребер'ї при вагітності
- Біль у піхві
- Біль у піхві при вагітності
- Біль у пальцях ніг
- Біль у пахвовій западині
- Біль у передпліччя
- Біль у переніссі
- Біль у перші тижні вагітності
- Біль у першому триместрі у вагітних
- Біль у плечі
- Біль у плечовому суглобі
- Біль у повіках
- Біль у поперековому відділі хребта
- Біль у попереку зліва
- Біль у попереку при вагітності
- Біль у правій лопатці
- Біль у правій нозі
- Біль у правій руці
- Біль у правій скроні
- Біль у правій частині живота
- Біль у правому боці
- Біль у правому боці при вагітності
- Біль у правому підребер'ї
- Біль у правому плечі
- Біль у правому яєчку
- Біль у правому яєчнику
- Біль у придатках
- Біль у простаті
- Біль у прямій кишці
- Біль у пупку
- Біль у пупку при вагітності
- Болі в паху зліва
