Online Тесты

  • Тест на степень загрязненности организма (вопросов: 14)

    Существует много способов выяснения, насколько загрязнен Ваш организм Специальные анализы, исследования, а также тесты помогут внимательно и целенаправлено выявить нарушения эндоэкологии Вашего организма...Симптоми хвороби - Болі у правій руці

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у правій руці -

Біль у правій руці буває викликана різними причинами, тому вона може мати різні форми. Може боліти вся рука або якась її частина. Біль може виникнути раптово або розвиватися поступово, бути гострим чи тупим, пекучим або викликаний онімінням, що стріляє або пронизує, постійним або приступоподібним.

Біль у правій руці нерідко є наслідком розтягування або розривом зв'язок, перелому кісток, забитих місць або інших видів травм. Крім того, стати причиною може перенапруження м'язових волокон, що виникло в результаті надмірного фізичного навантаження, тривалої роботи в незручному становищі. У цьому випадку хворій руці слід забезпечити максимальний спокій. У деяких ситуаціях біль у лівій руці є одним із симптомів захворювань серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, нервових стовбурів. Тому, якщо дискомфортні відчуття довго не проходять або періодично поновлюються без видимої причини слід негайно звернутися до лікаря.

При підозрі на вивих або перелом потрібно пройти рентгенологічне дослідження, при відсутності видимих зовнішніх пошкоджень необхідно перевірити стан шийного відділу хребта, тому що причиною болю може стати протрузія або грижа міжхребцевого диска. Якщо дискомфортні відчуття виникають і зникають у стані спокою без всяких зовнішніх причин, не можна виключити розвиток запального процесу або артриту. Слід пам'ятати, що не завжди ознаки перелому кістки очевидні. У ряді випадків він виникає після удару і залишається непоміченим, проявляючись лише при серйозному фізичному навантаженні, так як хворобливі відчуття приймають за ознаки простого забитого місця.

Відзначимо, що далеко не завжди біль у правій руці відчувається безпосередньо в місці травми, наприклад, при ураженні зап'ястя вона нерідко поширюється на область передпліччя. Як правило, це буває при систематично високому навантаженні на суглоб, обумовленої особливостями професійної діяльності. При цьому рука не встигає відновитися, що призводить до поступового посилення болів. Незважаючи на те, що м'язи верхньої частини руки у більшості людей розвинуті досить добре, їх травма теж може стати причиною значного дискомфорту. Сюди ж слід віднести запалення сухожилля двоголового м'яза, а також його тертя об кістку або розрив.

Іноді біль у верхній частині руки виникає в результаті підняття важких речей, що викликає запальний процес в сухожиллях плечових м'язів. Він супроводжується відчуттям поколювання і печії, яке нерідко турбує людину ночами. Додатковий дискомфорт створює накопичення в тканинах рідини. Після пробудження людина струшує кінцівку, що покращує мікроциркуляцію і приносить полегшення. Однак набряклість в руках може виникати і на фоні, наприклад, вагітності, тому виявити патологію можна тільки за допомогою спеціальних діагностичних досліджень.

Нерідко людина стикається з больовим синдромом, який іррадіює в одну з рук. Якщо це ліва рука, то на обличчя класичні симптоми серцевого нападу або інфаркту міокарда. У цьому випадку біль за грудиною і в лівій руці, як правило, супроводжується задишкою, блідістю, нудотою, холодним потом, нез'ясованим почуттям страху. Дана ситуація вимагає виклику невідкладної медичної допомоги. Приводом для звернення до лікаря є хворобливі відчуття в лівій руці, що тривають більше двох днів, що посилюються при виконанні фізичної роботи або виникають на тлі обмеженої нервової чутливості.

Тривожним сигналом є зміна форми верхньої кінцівки, поява набряклості і тяжкої рухливості суглобів.

При яких захворюваннях виникає Біль у правій руці:

При яких захворюваннях виникає біль у правій руці:

Інші причини болю в правій руці:

Поразка плечового сплетіння

Плечовий плексит звичайно обумовлений механічними причинами: травмою, вивихом головки плечової кістки, звуженням костоклавікулярного простору при переломі ключиці. Рідкісним варіантом плечової плексопатії є синдром Панкоста, в основі якого лежить пухлина верхівки легені, що проростає в плечове сплетіння. У подібних випадках біль у правій руці супроводжується розвитком синдрому Горнера (птоз, міоз, енофтальм) внаслідок ураження симпатичних волокон. Підтверджують діагноз рентгенографічні ознаки пухлини верхівки легені і деструкції верхніх ребер.

Невралгічна аміотрофія проявляється незвично інтенсивним болем в плечовому поясі і в правій руці у поєднанні з різко вираженими атрофіями м'язів проксимального відділу руки. Часто при цьому виникає параліч переднього зубчастого м'яза, що приводить до відходження мадіального краю лопатки, обумовлюючи майже перпендикулярне її стояння по відношенню до грудної клітки. Підгострий розвиток цих атрофій відрізняє цей варіант плексопатії від радикулопатій та інших форм ураження плечового сплетіння.

Плечелопаточний періартроз зазвичай протікає як один з нейродістрофічних синдромів шийного остеохондрозу або як самостійне захворювання або наслідок травми. Біль різної інтенсивності, що нагадує радикулопатій або плексалгії; особливістю її є те, що переміщення руки в сагітальній площині відбувається вільно, але спроба відведення руки в бік обмежена через контрактури м'язів і супроводжується інтенсивним болем - так звана заморожена рука.

Синдром плече-кисть характеризується комбінацією симптомів, характерних для плечелопаточного паріартроза, з набряком та іншими вегетативними змінами в області кисті і лучезапястного суглоба. Захворювання протікає тривало.

Синдром зап'ястного каналу виникає в результаті здавлення серединного нерва в остеофіброзному каналі при артриті суглобів зап'ястя, тендовагініті згиначів пальців, часто на тлі ендокринних змін - клімаксу, вагітності, цукрового діабету та ін. Відзначаються парестезії і біль у I-III або у всіх п'яти пальцях кисті. Біль посилюється при пальпації поперечної зв'язки, пасивному згинанні і розгинанні в променевозапястному суглобі, при накладенні манжети тонометра на плече, підніманні рук у положенні лежачи.

Синдром передньої правої сходової м'язи

Характерна біль у правій руці, що підсилюється в нічний час, при глибокому вдиху, нахилі голови на здорову сторону, при відведенні руки. Відзначається слабкість м'язів кисті. Кисть бліда або цианотична, набрякла.

Біль у правій руці, викликана довгою роботою за комп'ютером, набула назви «тунельного синдрому». Це професійне захворювання комп'ютерників і поширений недуг всіх, хто проводить за комп'ютером дуже багато часу. Зазвичай причиною виникнення болю стає затискання нерва в зап'ястному каналі (до цього веде постійне статичне навантаження на одні й ті ж м'язи і незручне положення рук під час роботи з мишею або клавіатурою) або недолік міжсуставної рідини. Цю неприємність легше попередити, ніж лікувати. Існують спеціальні килимки для миші з гумовими валиками для руки. Вони допомагають зручно влаштувати руку і зняти з неї навантаження. Якщо біль вже з'явилася, і вона досить сильна, стягніть зап'ястя еластичним бинтом, але не перестарайтеся - порушення кровообігу тільки погіршить ситуацію. Відвари розмарину і кропиви допомагають від болю в суглобах. Крім того, з них можна робити аплікації: заварити трави, накласти теплу кашку на руку, обмотати її поліетиленом, а зверху - чим-небудь теплим, наприклад, хусткою або шарфом. Але якщо рука болить більше тижня, варто сходити до невропатолога.


До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у правій руці:

  • Травматолог;
  • Невролог.

Ви відчуваєте Болю у правій руці? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить у правій руці? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.