Online Тесты
Симптоми хвороби - болі у грудях при кашлі

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у грудях при кашлі -

Болі в грудях при вдиху, кашлі або інших дихальних рухах зазвичай вказують на плевру і навколосерцеву область або середостіння в якості можливого джерела болю, хоча на біль у грудній стінці, ймовірно, також впливають дихальні рухи. Найчастіше болі локалізуються в лівому або правому боці і можуть бути як тупими, так і гострими.

При яких захворюваннях виникає Біль у грудях при кашлі:

Основні причини болю в грудях при вдиху:

1. Біль у грудях при кашлі виникає через запалення мембрани, що вистилає грудну порожнину зсередини й покриває легені. Сухий плеврит може виникати при різних захворюваннях, але найчастіше - при пневмонії.

Больові відчуття при сухому плевриті зменшуються в положенні на ураженому боці. Помітно обмеження дихальної рухливості відповідної половини грудної клітки; при незмінному перкуторному звуці може вислуховуватися ослаблене дихання внаслідок щадіння хворим ураженої сторони, шум тертя плеври. Температура тіла частіше субфебрильна, можуть бути озноб, нічний піт, слабкість.

2. Обмеження руху грудної клітки або біль у грудях при вдиху і видиху з поверхневим диханням спостерігається при функціональних порушеннях реберного каркасу або грудного відділу хребта (обмеження рухливості), пухлинах плеври, перикардиті.

3. При сухому перикардиті біль у грудях посилюється при вдиху і рухах, тому глибина дихання зменшується, що посилює задишку. Інтенсивність болі при вдиху варіює від незначної до різкої.

4. При вкороченні межплевральної зв'язки спостерігається постійне покашлювання, яке посилюється при розмові, глибокому вдиху, фізичному навантаженні, колючі болі при вдиху, бігу. Межплевральна зв'язка утворена з злиття вісцеральної і парієтальної листків плеври області кореня легені. Далі, спускаючись каудально по медіальному краю легень, дана зв'язка розгалужується в сухожильній частини діафрагми і її ніжках. Функція забезпечення пружного опору при каудальному зсуві діафрагми. При наявності запального процесу зв'язки коротшають і обмежують каудальний зсув.

5. При міжреберній невралгії по ходу міжреберій виникають гострі "стріляючі" болі, різко посилюються при вдиху.

6. При нирковій кольці біль локалізується в правому підребер'ї і в підложечній області і потім поширюється по всьому животі. Біль іррадіює під праву лопатку, в праве плече, посилюється при вдиху, а також при пальпації області жовчного міхура. Спостерігається локальний біль при натисканні в зоні Х-XII грудних хребців на 2-3 поперечних пальця вправо від остистих острівців.

7. Від удару чи стискання грудної клітини може відбутися перелом ребер. При такому ушкодженні людина відчуває різкий біль у грудях при вдиху і кашлю.

8. Біль у грудях при кашлі і вдиху також може свідчити про наявність остеохондрозу грудного відділу хребта.

9. Біль у грудях, що виникає на фоні простуди (грип, ГРВІ) і супроводжується сухим, нав'язливим кашлем, що виявляється відчуттям дряпання за грудиною, що посилюється при кашлі, є ознакою трахеїту - запалення трахеї (дихальної трубки, що з'єднує гортань з бронхами). Такі відчуття проходять самостійно разом із самою застудою. Крім того, при тривалому, частому, "надсадному" кашлі виникає біль у нижніх відділах грудної клітини, на рівні нижніх ребер. Віна пов'язаний з тим, що кашель здійснюється в основному за рахунок скорочення м'язів діафрагми. Як і будь-який інший м'яз, діафрагма при тривалій роботі втомлюється і виникає біль при кожному її різкому скороченні. Цей біль проходить також по закінченні застуди та кашлю.

10. При раку легенів характер болі різний: гострий, колючий, що оперізує, підсилюється при кашлі, диханні. Біль може охоплювати певний район чи половину грудної клітини можлива її іррадіація в руки, шию живіт і т. д. Біль стає особливо інтенсивним і болісним при проростанні пухлини в ребра, хребет.

11. Болі в грудях при пневмотораксі часто бувають нестерпними, але іноді виявляються помірними і, подібно до інших плевральним болів, посилюються при кашлі і рухах. Іноді спонтанний пневмоторакс може виникнути навіть без болю.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у грудях при кашлі:

Терапевт

Пульмонолог

Невролог

Сімейний доктор

Ви відчуваєте болю у грудях при кашлі? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас болить у грудях при кашлі? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.