Online ТестыСимптоми хвороби - Болі у простаті

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у простаті -

Простата або передміхурова залоза, образно звана «другим серцем чоловіка» зовні нагадує плескатий мандарин діаметром близько 3-4 см. З одного боку вона виробляє речовини, які сприяють нормальному дозріванню сперми і підтримання активності сперматозоїдів, з іншого бере участь в обміні тестостерону, забезпечуючи нормальне функціонування механізму ерекції.

Гладкі м'язи капсули простати і сім'яних пухирців, скорочуючись, сприяють викиду насінної рідини в сечовипускальний канал - власне процесу еякуляції (сім'явиверження).

Простата розташована в малому тазі під сечовим міхуром, охоплює початкові відділи сечівника, спереду від прямої кишки, за кістками лона. Таке розташування робить простату важкодоступним органом, тому єдина можливість промацати задню поверхню простати - пальцеве ректальне дослідження простати.

Залоза простати складається з трьох часточок: середньої, лівої бічний і правої бічної.

Освічена гладеньком'язової і залозистої тканиною, простата оточена фіброзною капсулою, від якої відходять перегородки із сполучної тканини. Альвеолярно-трубчасті залозки у простати зібрані в ацинуси, що представляють собою мережі вивідних проток, які відкриваються на задній стінці сечовипускального каналу. Виділяють правий і лівий сім’якидаючі протоки простати, які проходять через товщу всієї передміхурової залози.

Верхня і нижньопередміхурова артерії здійснюють кровопостачання простати. Однак, низька швидкість кровотоку сприяє розвитку не тільки конгестивний (застійних) змін, але і інфекційного початку в простаті.

При яких захворюваннях виникає Біль у простаті:

При яких захворюваннях виникає біль у простаті:

Біль у простаті виникає при таких захворюваннях:

  • Гострий та хронічний простатит;
  • Камені простати;
  • Рак передміхурової залози;
  • Захворювання прямої кишки (геморой, проктит);
  • Кісти простати;
  • Хронічне запалення парауретральних залоз.

Болі при простатиті, як правило, іррадіюючі, тобто віддають, в крижі, промежину і, особливо, мошонку. Сама простата не "болить" у точному значенні слова, але від неї йдуть нервові шляхи до всіх органів малого тазу - ось чому болю нерідко віддають у поперек. За інтенсивністю вони різні - від ледь помітних ниючих до різко виражених, що порушують сон. Болі можуть посилюватися або слабшати при статевій стриманості або, навпаки, надмірній сексуальній активності, після розрядки, при сім'явиверженні. Варто відзначити, що болі в крижах необов'язково свідчать про простатит - вони можуть бути пов'язані, наприклад, з остеохондрозом.

Хронічна форма простатиту, запалення передміхурової залози, може супроводжуватися постійними ниючими болями в промежині і задньому проході. Ці болі можуть поширюватися і в яєчка, а при ручному обстеженні передміхурової залози на прийомі у лікаря - в головку статевого члена і низ живота.

При гострому простатиті болі в промежині різкі, і посилюються при ручному обстеженні.

При раку передміхурової залози болі можуть поширюватися в крижі, поперек і в стегна. Подібного роду болі можуть бути і при кісткових метастазах раку передміхурової залози.


До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у простаті:

Біль у простаті - більш ніж вагомий привід звернутися до уролога.

Ви відчуваєте Болю у простаті? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить у простаті? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.