Online Тесты

  • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

    Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...Симптоми хвороби - Болі у пупку при вагітності

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у пупку при вагітності -

Біль в області пупка при вагітності може бути сигналом серйозного захворювання.

Болі в області живота завжди були і є для нас одними із самих неприємних. Адже коли болить живіт, робити ми вже точно нічого не можемо, навіть нормально ходити. Найчастіше визначення причин болю в області пупка при вагітності є досить складним. У певних ситуаціях неможливо навіть послідовне детальне дослідження причин болю. Часто для якісної діагностики та призначення лікування необхідний великий досвід лікуючого лікаря, адже іноді картина захворювання буває незрозумілою, стертою.

При яких захворюваннях виникає Біль у пупку при вагітності:

Причини болю в пупку при вагітності:

1. Біль у пупку  може спостерігатися при терміні вагітності в 13 тижнів. Причиною болю в пупку може бути або розтягнення шкіри навколо пупка, або слабкість м'язів черевного преса, що, у свою чергу, із зростанням терміну вагітності підвищує ризик формування пупкової грижі

2. Грижа в пупку, яка супроводжується сильним болем у животі, нудотою, блювотою, затримкою твердих випорожнень і газів, почастішанням пульсу. В області грижі одночасно з болями визначається щільне утворення округлої або довгастої форми, різко хворобливе, не вправляється в черевну порожнину: цим защемлена грижа відрізняється від тієї, яку можна вправити. Необхідно терміново викликати машину "швидкої допомоги", яка доставить хворого в хірургічний стаціонар. Неприпустимо займатися вправленням грижі, оскільки можна пошкодити ущемлену кишку. Зволікання з викликом "швидкої допомоги" загрожує небезпеками і може призвести до некрозу (омертвіння) защемленої кишки.

3. Переймоподібний біль в області пупка, що супроводжується проносом, нудотою, блювотою, а також іноді підвищенням температури може бути симптомом кишкової інфекції і вимагає обов'язкової консультації лікаря. Блювота і рідкі тверді випорожнення підвищують тонус кишечника і, опосередковано, - тонус матки. Токсини хвороботворних бактерій надають несприятливий вплив на плід, що може привести до загрози переривання вагітності. Тому крім звичайних лікувальних заходів, що проводяться при гострих кишкових інфекціях, необхідні заходи з профілактики передчасних пологів. Після усунення симптомів інфекції обов'язково оцінюють стан дитини за допомогою діагностичних методів.

4. Гострий апендицит (запалення червоподібного відростка сліпої кишки) зустрічається у вагітних вкрай рідко. Апендицит проявляється сильним болем в області пупка, а також у правому підребер'ї, у правому боці, часто підвищенням температури, нудотою і блювотою. У вагітних клінічна картина гострого апендициту буває нетиповою через те, що збільшена матка зміщує апендикс. Тому при будь-якому схожому і насторожуючому симптомі слід проконсультуватися з лікарем, щоб необхідне лікування було проведено якомога швидше і запобігло розвитку ускладнень.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у пупку при вагітності:

  • Акушер-гінеколог;
  • Хірург.

Ви відчуваєте Болю у пупку при вагітності? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить у пупку при вагітності? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.