Online Тесты

  • Тест на созависимость (вопросов: 9)

    Этот тест поможет определить: вы – тот, кто помогает или тот, кому помогают. Отвечайте «да» или «нет»Симптоми хвороби - болі гінекологічні

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль гінекологічний -

Гінекологічні болі можуть носити різний характер. Перш за все, гінекологічні болі можуть бути гострими або хронічними.

При яких захворюваннях виникає Біль гінекологічний:

Гострий гінекологічний біль - це раптово виникла сильний біль, що триває кілька годин або днів. Гострий біль може супроводжуватися підвищенням температури тіла, нудотою, блювотою, проблемами з кишечником, різкою слабкістю і нездужанням. У випадках гострого болю, особливо в поєднанні з описаними вище скаргами, необхідно негайно проконсультуватися з гінекологом. Гострим болем проявляються практично будь-які запальні захворювання матки і придатків, позаматкова вагітність, перекрут чи розрив кісти яєчника, а також ряд інших станів, що вимагають негайної допомоги.

Під симптомом хронічних гінекологічних болей розуміють періодично повторювані або постійні болі внизу живота протягом кількох місяців або навіть років. Причини хронічних гінекологічних болей значно відрізняються від причин гострого болю, тому їх і виділили в окреме поняття. Хронічні гінекологічні болі зустрічаються надзвичайно часто - у кожної шостої жінки. Болі відносно рідко бувають викликані якоюсь однією причиною, а частіше поєднанням різних чинників. Тому діагностичні та лікувальні методи дуже різноманітні. Непоодинокі й випадки, коли явних причин болю виявити не вдається, але і для таких випадків розроблена певна стратегія лікування, яка вимагає взаєморозуміння і співпраці між лікарем і пацієнтом.

Основні причини гінекологічних болей:

  • Ендометріоз.
  • Особливості анатомічної будови статевих органів, порушення гормонального фону.
  • Вульводінії (біль в області промежини і вході в піхву).
  • Хронічне запалення статевих органів.
  • Утворення (доброякісні та злоякісні) матки і яєчників.
  • Опущення матки і стінок піхви (пролапс тазових органів).

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль гінекологічний:

Гінеколог

Ви відчуваєте болю гінекологічного? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас болить гінекологічно? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.