Online Тесты

  • Насколько общителен ваш ребенок? (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он помогает выяснить, насколько общителен ваш ребенок, легко ли он идет на контакт со сверстниками, учителями, родителями, умеет ли он общаться...Симптоми хвороби - Болі перед пологами

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль перед пологами -

Пологи - природний фізіологічний процес, що завершує вагітність і полягає у вигнанні плоду і посліду з матки через канал шийки матки і піхву, званими в цьому випадку родовими шляхами. Початок пологів передує появою переймів.


При яких захворюваннях виникає Біль перед пологами:

При яких захворюваннях виникає біль перед пологами:

Передвісники пологів

З наближенням дня пологів можуть з'являтися певні ознаки, які свідчать про те, що скоро відбудуться пологи.

1. Дихати стає легше

У результаті переміщення дитини вниз знімається тиск з діафрагми і шлунка. Дихати стає легше. Може пройти печія. При цьому збільшується тиск на низ живота. Сидіти й ходити стає трохи важче. Після зміщення дитини вниз жінка може відчувати труднощі зі сном, в цей час важко знайти зручну позу для сну.

2. Зміна апетиту

Перед самими пологами може змінюватися апетит. Частіше апетит зменшується. Добре, якщо жінка в цей час буде більше довіряти своїй інтуїції при виборі продуктів. Не слід їсти «за двох».

3. Зменшення маси тіла

Перед пологами жінка може трохи схуднути. Маси тіла вагітної жінки може зменшиться приблизно на 1-2 кг. Так організм природним чином готується до пологів. Перед пологами тіло повинно бути гнучким і пластичним.

4. «Опущення» живота

Жінка може помітити, що живіт змістився вниз. «Опущення» живота відбувається за рахунок опускання і вставляння передлежачої частини плоду у вхід малого тазу й відхилення дна матки вперед внаслідок деякого зниження тонусу черевного пресу. Дитина починає глибше опускатися в область тазу. У тих, хто вперше народжує це спостерігається за 2-4 тижні до пологів.

5. Несподівана зміна настрою

Жінка з нетерпінням чекає «свого часу». Їй не терпиться народити («скоріше б вже»). Може «раптом» змінюватися настрій. Зміна настрою багато в чому пов'язана з нейроендокринними процесами, що відбуваються в організмі вагітної перед пологами. Можливі вибухи енергії. Стан втоми й інертності може зненацька змінюватися бурхливою діяльністю. Проявляється інстинкт «гнізда». Жінка готується до зустрічі маляти: шиє, чистить, миє, прибирається. Тільки, будь ласка не перестарайтеся.

6. Часті сечовипускання і дефекація

Позиви до сечовипускання стають частіше, тому що збільшується тиск на сечовий міхур. Гормони пологів впливають і на кишечник жінки, викликаючи так зване попереднє очищення. У деяких жінок можуть спостерігатися легкі спазми в животі і пронос. Приблизно, як перед іспитом.

7. Болі внизу спини

Після зміщення дитини вниз жінка може відчувати некомфортні відчуття в області попереку. Ці відчуття викликані не лише тиском з боку дитини, але і збільшенням розтягування крижово-клубової сполучної тканини.

8. Зміна рухової активності плода
Малюк може то трохи затихати, то дуже активно рухатися. Він як би вибирає ритм і самий відповідний момент для свого народження.

9. Нерегулярні скорочення матки

Після 30-го тижня вагітності можуть з'явитися хибні перейми. Відчутні, але нерегулярні скорочення матки в цьому підготовчому (прелімінарному) періоді помилково приймають за початок пологів. Жінка може відчувати певні скорочення і за кілька тижнів до пологів. Якщо не встановлюється регулярний і тривалий ритм, якщо інтервали між переймами не скорочуються, то вони як правило, зовсім не означають початок пологів.

10. Є три основні ознаки пологів:

  • Початком пологів вважають появу регулярних скорочень мускулатури матки - переймів. З цього моменту жінку називають породілля. Ритмічні скорочення відчуваються як відчуття тиску в черевній порожнині. Матка стає важкою, тиск може відчуватися по всьому животі. Важливість ознаки не в самому факті скорочення, а в його ритмічності. Справжні родові перейми повинні повторюватися кожні 15-20 хвилин (можлива й інша періодичність). Поступово інтервали зменшуються: перейми починають повторюватися кожні 3-4 хвилини. У період між переймами живіт розслаблений. Коли живіт розслаблений, потрібно намагатися відпочивати.
  • Виділення з піхви шийкового слизу - слизової пробки. Слизова пробка може відійти за 2 тижні до пологів, а може й за 3-4 дні. Це зазвичай відбувається після початку маткових скорочень для розширення каналу шийки матки - таким чином витісняється слизова пробка. Слизова пробка зберігає канал закритим під час вагітності. Втрата слизової пробки - певна ознака настання пологів. Може статися виділення безбарвної, жовтуватої, або злегка забарвленої кров'ю, слаборозовим слизі.
  • Відходження вод. Плодовий міхур може протікати, тоді води повільно витікають. Він також може розірватися раптово, тоді води «хлинуть сильним потоком». Час від часу це трапляється до того, як починаються ритмічні скорочення матки. Найчастіше це відбувається у повторнонароджуючих. При розриві плодового міхура болю не відчувається. Якщо води відійшли відразу, до настання ритмічних переймів - варто їхати в пологовий будинок негайно!

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль перед пологами:

  • Акушер-гінеколог;
  • Анестезіолог.

Ви відчуваєте Болю перед пологами? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить перед пологами? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.