Online Тесты

 • Ваш ребенок: звезда или лидер? (вопросов: 6)

  Данный тест предназначен для детей в возрасте 10-12 лет. Он позволяет определить, какое место ваш ребенок занимает в коллективе сверстников. Чтобы правильно оценить результаты и получить самые точные ответы, не стоит давать много времени на раздумье, попросите ребенка отвечать то, что первым придет ему в голову...Симптоми хвороби - Болі під правою лопаткою

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль під правою лопаткою -

З болем під правою лопаткою можна неабияк помучитися, перш ніж буде поставлений правильний діагноз. Болі під лопаткою далеко не завжди пов'язані з проблемами хребта, наприклад, остеохондрозом.

При яких захворюваннях виникає Біль під правою лопаткою:

 • Болі, які пов'язані із спазмом м'язів жовчного міхура або проток, частіше при закупорці його каменем мають характер коліки (жовчний або печінкова колька). Це сильні нестерпні болі. Зазвичай напад виникає після погрішності в їжі, точніше надмірностей і зловживанні жирами, прянощами, гострими приправами. Хворі погано переносять молоко, шоколад, яйця. Біль виникає через 3-5 годин після прийому зазначеної їжі, найчастіше вночі або рано вранці. Біль дуже різкий, роздираючий, колючий, ріжучий, локалізується в правому підребер'ї, іррадіює в праву лопатку, праве плече, праву підключичну область, праву половину шиї, праву щелепу, праве око. Хворий зазвичай збуджений, постійно змінює положення в пошуках заспокоєння болю, часто стогне, кричить. Обличчя його блідне, вкрите потом. Це одна з найбільш сильних болів з усіх можливих, їй майже завжди супроводжує нудота, часто рефлекторно виникає блювота. Подібний вид болю частіше зустрічається у жінок.
 • Виникнення поддіафрагмал'ного абсцесу. Гострий біль у підребер'ї, частіше в правому, супроводжує виникнення поддіафрагмал'ного абсцесу. Біль посилюється при кожному вдиху, іррадіює в праву лопатку та плече з того боку, де вона з'явилася. Зазвичай підвищується температура тіла, в крові виявляються лейкоцитоз з нейтрофільозом і зрушення у лейкоцитарній формулі вліво. 
 • При запальних захворюваннях нирок (пієлонефрит, нефрит) можливі скарги на біль в поперековій області (частіше справа відповідно до більш частою локалізацією карбункула в правій нирці), зазвичай іррадіюючи під праву лопатку, в клубову область, іноді в підребер'ї; прискорене і хворобливе сечовипускання; 
 • Для жовчнокам'яної хвороби характерним клінічним проявом є "жовчна" або "печінкова колька". Біль виникає раптово, у правому підребер'ї, епігастральній ділянці, потім, приблизно через 2 години, біль концентрується в області жовчного міхура. За характером - різкий, колючий, ріжучий. Біль іррадіює вгору, вправо, в праве плече, шию, щелепу, під праву лопатку, іноді в область серця (холецістокоронарний синдром), провокуючи напад стенокардії.

 

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль під правою лопаткою:

 • Гастроентеролог;
 • Невролог;
 • Вертебролог;
 • Травматолог;
 • Нефролог;
 • Уролог.

Ви відчуваєте Болю під правю лопаткою? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить під правою лопаткою? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.