Впервые на сайте?
Новости клиник
- Месяц борьбы с раком молочной железы. Пройдите обследование груди с 20% скидкой!, 22.10.2018, 13:05
- Candela Gentlemax Pro, 15.01.2018, 17:22
- Научно-практическая конференция “Современные технологии в нейрохирургии”, 20.11.2017, 11:11
- Привітання від офіційного дитриб’ютора Toshiba Medical Systems, 10.08.2017, 14:09
- Отравление у ребенка? Только спокойствие!, 03.08.2017, 10:56
- Пародонтит: что делать, когда болят и кровоточат десны?, 02.08.2017, 10:08
Online Тесты
-
Тест на пищевые расстройства
(вопросов: 12)
Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...
Лучшие диеты
Симптоми хвороби - Болі під пахвою
Болі та їх причини за категорією:
Болі та їх причини за алфавитом:
Біль під пахвою -
При відведенні руки ясно виявляється пахвова область (пахва). Межі її (при відведеній руці) спереду - нижній край m. pectoralis major, ззаду - нижній край m. latissimus dorsi і m. teres major, медіально - умовна лінія, що з'єднує краї зазначених м'язів на грудній клітці, зовні - лінія, що з'єднує ті ж краї на внутрішньої поверхні плеча.
При яких захворюваннях виникає Біль під пахвою:
Причини болю в пахви:
1. Біль з області ущільнень у молочній залозі може віддавати в пахву однойменної сторони тіла, що обумовлено порушенням відтоку лімфи, що розвивається на тлі нагрубання молочної залози перед менструацією - циклічна масталгія. Дуже рідко в таких випадках вдається виявити в пахві збільшені лімфатичні вузли. Вони, як правило, поодинокі, м'які, безболісні, легко зміщуються.
Виникненням больових відчуттів в передменструальному періоді і ослабленням або зникненням з початком менструації. Іноді чіткий зв'язок з початком менструації відсутній. Зазвичай двосторонньою локалізацією, переважно у верхніх, зовнішніх областях молочних залоз. Різною інтенсивністю відчуття болю - від тупого, ниючого (частіше) до вираженого, що ускладнюють рухи руками. При обстеженні може виявлятися незначна горбистість тканини молочних залоз. Виразність клінічних проявів звичайно наростає з віком і різко слабшає або зникає після настання менопаузи. Виникнення циклічної масталгії пов'язують зі зміною гормонального фону. Цим видом порушення страждають більше 2 / 3 жінок, зазвичай молодого репродуктивного віку, хоча відомі аналогічні скарги у жінок в постменопаузальному періоді, які отримують замісну терапію гормональними препаратами.
2. Гідраденіт, або «сучье вим'я», також викликається стафілококами при їх проникненні в потові залози особливої будови, розташовані у великій кількості в пахві. Ці особливі залози починають функціонувати тільки в період статевого дозрівання, тому гідраденіта ніколи не буває у дітей.
На початку захворювання хворий відчуває різку хворобливість в ураженій пахві, в якій з'являються гнійні вузли темно-червоного кольору, набряклість. У центрі гнійників формуються конусоообразні випинання, розкриваються і дають вихід кремоподібному гнійному вмісту. Загоєння настає шляхом утворення втягнутого рубця. Нерідко гідраденіт має тенденцію до рецидиву.
3. Після операції у деяких жінок відчувається незрозуміле поєднання відчуття оніміння шкіри і болю в пахві і молочній залозі, де була проведена операція. Це пов'язано з тим, що при розрізі шкіри пошкоджуються дрібні нерви. Це одночасно приводить до оніміння та болю в результаті подразнення закінчень цих нервів. Опромінення радіацією також може це погіршити стан, оскільки воно викликає роздратування шкіри і її нервових волокон.
Біль в пахві після операції може тривати досить довгий час. На самому початку цей біль може бути гострим. Додаткові больові відчуття створюють дренажі, які бувають в рані. Зазвичай відразу після операції призначаються опіати, тому що в цей момент біль буває найбільш значною. При необхідності опіати призначаються у поєднанні з протизапальними препаратами, що дозволяє знизити їх дозу і зменшити побічні ефекти. Поступово з часом біль в пахві зменшується, може з'явитися оніміння і свербіння.
4. Рак молочної залози.
5. Травматичні пошкодження пахви.
До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль під пахвою:
- Хірург;
- Онколог.
Ви відчуваєте Болю під пахвою? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.
Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут a>. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .
Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.
У Вас Болить під пахвою? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.
Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.
Інші види болю на літеру "П":
- Біль в лівому плечі
- Біль в підшлунковій залозі
- Біль в пальцях
- Біль в пальцях рук
- Біль в паховій області справа
- Біль в паху при вагітності
- Біль в печінці
- Біль в попереку
- Біль в попереку справа
- Біль в потилиці
- Біль в потиличній частині голови
- Біль в промежині
- Біль на пізніх термінах вагітності
- Біль нижче попереку
- Біль нижче пупка
- Біль п'яткова
- Біль під правим ребром
- Біль під правою груддю
- Біль під правою лопаткою
- Біль після перелому
- Біль після пологів
- Біль перед пологами
- Біль пологова
- Біль поперековий
- Біль постпломбовий
- Біль потилична
- Біль при панкреатиті
- Біль при переломах
- Біль психогенний
- Біль психологічна
- Біль у лівому підребер'ї
- Біль у п'яті
- Біль у підошві
- Біль у підребер'ї
- Біль у підребер'ї при вагітності
- Біль у піхві
- Біль у піхві при вагітності
- Біль у пальцях ніг
- Біль у пахвовій западині
- Біль у передпліччя
- Біль у переніссі
- Біль у перші тижні вагітності
- Біль у першому триместрі у вагітних
- Біль у плечі
- Біль у плечовому суглобі
- Біль у повіках
- Біль у поперековому відділі хребта
- Біль у попереку зліва
- Біль у попереку при вагітності
- Біль у правій лопатці
- Біль у правій нирці
- Біль у правій нозі
- Біль у правій руці
- Біль у правій скроні
- Біль у правій частині живота
- Біль у правому боці
- Біль у правому боці при вагітності
- Біль у правому підребер'ї
- Біль у правому плечі
- Біль у правому яєчку
- Біль у правому яєчнику
- Біль у придатках
- Біль у простаті
- Біль у прямій кишці
- Біль у пупку
- Біль у пупку при вагітності
- Болі в паху зліва
