Online Тесты

  • Есть ли у вашего ребенка творческий потенциал? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте 3-5 лет. Он помогает выявить творческий потенциал, проанализировать стремление ребенка к творчеству, выявить его способности...Симптоми хвороби - Болі в душі

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль в душі -

Душа, на відміну від тіла, невидима, її неможливо схопити руками. На перший погляд до неї ніяк не підібратися - ні замалювати, ні сфотографувати. Але, незважаючи на свою ефемерність і трудність у вивченні, душа привертає до себе увагу вчених не менше, ніж тіло.

Психологія - наука, що вивчає душу, нашу психіку, форми поведінки людини. Своєю назвою психологія зобов'язана двом давньогрецьким словами - "психо" і "логос", що в перекладі означає душа і вчення, або наука про душу.

При яких захворюваннях виникає Біль в душі:

Основна причина появи болю в душі - це події, найчастіше в ранньому дитинстві, в яких вам було дуже-дуже погано, але ви не мали можливостей змінити такий стан речей. Зрозуміло, що дитина рідко може протистояти дорослому, і за своєю природою потребує любові.

Прикладом таких ситуацій можуть бути приниження, необгрунтовані покарання, насильство, заборони, невиконані обіцянки, відштовхування, обмеження, коли дитину залишають проти її волі і нічого не пояснюючи, одну в будинку, в лікарні, у дитячому садку та багато інших випадків, що закінчилися розчаруванням, глибокими образами, страхами смерті, самотності, травмами непотрібності, покинутості.

У результаті в пам'ять дорослої людини буквально врізається ситуація у всіх деталях і подробицях, плюс до цього всі жахливі почуття, які пережила людина, і висновок, до якого вона прийшов, наприклад:

  • Людям вірити не можна;
  • Життя несправедливе;
  • Мене можуть кинути;
  • Я нікому не потрібний;
  • Мене неможливо любити;
  • Так завжди буде (у сенсі, погано);
  • Змінити нічого неможливо ...

і багато інших, руйнують наше життя. І це реальний біль в душі, повз який не можна проходити і на який не можна закривати очі.

Далі в житті рано чи пізно трапляються ситуації, що чимось нагадують пережите потрясіння, і так як в пам'яті записано все разом - деталі ситуації, відчуття і висновки, то спливають вони також всі разом, породжуючи неадекватне реагування. Розібратися, чому ж я не володів собою в, здавалося б, простій ситуації, дуже непросто, тому що коріння лежить в набагато більш ранньому періоді.

Душа часом поболює, а то й зовсім болить від різних непередбачених ситуацій. Бувають болючі теми, які зачіпають хворі місця і навіть рани. На них бажано «сіль не сипати», а то може бути болісна реакція, в якій людина за себе вже не відповідає.

Що можна зробити? Спочатку поміркувати, проаналізувати ситуацію і свою поведінку. Спробувати розібратися самому - в наш час багато літератури типу «Сам собі психолог». У ній ви знайдете масу порад, як змінити своє життя, як не переживати з приводу і без приводу, як виплеснути агресію, якщо вона накопичується, як мислити позитивно. І це чудово, тому що, як у випадку з нежиттю, з найпростішими ситуаціями треба вміти справлятися самому і якщо цього не робити, душевні переживання можуть стати хронічними, що значно складніше лікується і також загрожує ускладненнями.

Багато людей вважають, що до психолога звертаються хворі, але ця думка абсолютно невірна. З психічно хворими людьми, чия психіка перевантажена і чиї дії не піддаються поясненню, працює лікар-психіатр. Психолог же, або психотерапевт - це людина, що працює зі здоровими людьми. Він допомагає знайти причини внутрішнього неспокою, позбутися від нього або, скажімо, зняти нервове душевне напруження, знайти причину болю в душі й усунути її.

В основному, коли нам погано, коли болить душа, ми кидаємося за допомогою до своїх близьких або друзів. Але по-справжньому вони допомогти не можуть. І це відбувається не тому, що ваші родичі не фахівці в галузі психології, а перш за все тому, що вони бачать ситуацію вашими ж очима. Близькі вам люди не можуть бути об'єктивні, у своїх рішеннях вони керуються лише любов'ю до вас і жалістю, якщо вам боляче.

Психолог об'єктивний, він може оцінити ситуацію з двох сторін, спробує виявити причину ситуації, що склалася і знайти спосіб виходу з неї.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль в душі:

Психолог

Психіатр

Психотерапевт

Психоаналітик

Ви відчуваєте болю в душі? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас болить в душі? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.