Online Тесты

  • Есть ли у вашего ребенка творческий потенциал? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте 3-5 лет. Он помогает выявить творческий потенциал, проанализировать стремление ребенка к творчеству, выявить его способности...Симптоми хвороби - Болі при ревматизмі

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль ревматична -

Напевно, немає на світі людини, яка б не знала, що таке біль. Вона періодично виникає в житті кожного, роблячи це життя часом нестерпним. Визначити, що таке біль, не так уже й складно, якщо не заглиблюватися в медичні довідники, а просто зрозуміти, що відчуває людина. Біль - це страждання. І єдина думка, яка приходить, коли з'являється біль, - відчайдушне бажання, щоб вона скоріше пройшла. І ніколи більше не з'являлася.

Зустрічаються різноманітні види болю: стріляючий, спалахуючий, колючий, пронизливий, ріжучий, пошарпуючий.

Але больовий синдром - це не покарання, а «рятувальний круг», який сигналізує про наявність тієї чи іншої патології і вимагає прийняття необхідних заходів. Мабуть, біологічне значення болю полягає в тому, що вона служить застерігаючим сигналом і змушує знизити фізичну активність при травмі або протягом хвороби, щоб полегшити процес одужання. Біль охороняє організм. Вона є функцією контролю цілісності тканин. Будь-який вплив, що порушує цю цілісність або загрожує цим порушенням, викликає почуття болю. Кажуть, що біль є негативною фізіологічною потребою, тобто механізмом, що дозволяє уникнути травмуючого впливу або знизити його ефект.

Больова чутливість (ноціцепція, від лат. Nocens - шкідливий) людини залежить від безлічі факторів і може служити інформативним показником адекватності та ефективності його біологічної та соціальної адаптації, стану здоров'я і хвороби. Больова чутливість може бути умовно виражена чотирма ступенями інтенсивності: відсутність болю, біль як сигнал, потім «хвороба» та «катастрофа».

При яких захворюваннях виникає Біль ревматична:

Біль є супутником багатьох хвороб, у тому числі і ревматичних захворювань. Ревматичні захворювання - системні захворювання (охоплюючі весь організм), що характеризуються хронічним запаленням різних структур опорно-рухового апарату, сполучної тканини і судин, порушенням імунної регуляції і розвиваються в зв'язку з впливом ряду факторів у людей, схильних до цих досить поширених хвороб.

Гострі, хронічні або часто повторювані ревматичні болі в суглобах, кістках і м'язах зустрічаються більш ніж у 30% населення земної кулі, але особливо часто - у літніх людей. У виникненні ревматичних болей грають роль механічні фактори - перевантаження хворого суглоба, розтягнення сухожильно-зв'язкового апарату, запалення синовіальної оболонки; мікроциркуляторні розлади; обмінні порушення в кістках; розвиток в суглобах запальних і дегенеративних змін. Внаслідок цих процесів у тканинах суглобів накопичуються певні речовини - алгетики ( простагландіни, гістамін, серотонін), які подразнюють больові рецептори (ноцицепторах), розташовані по всьому тілу, за винятком головного мозку, і дають початок дузі больового рефлексу. Больових рецепторів у синовіальній оболонці, хрящах і меніску немає, однак біль у суглобах у людей різного віку найбільш часто пов'язана зі змінами в навколосуглобових тканинах, багато забезпечених ноцицепторами.

Причини і симптоми ревматичних захворювань різні, але є характерні симптоми - так званий суглобовий синдром: виражений тривалий біль, місцеве запалення, що виявляється набряком, підвищеною температурою шкіри над ураженими суглобами, дефігурація і деформація суглоба (зміна його форми внаслідок набряку навколосуглобових тканин і патологічних тканинних розростань ), обмеження руху в суглобі і, як наслідок, - порушення його функції. Запалення є найбільш універсальним патологічним процесом, що лежить в основі клінічних проявів ревматичних хвороб.

Ревматичний біль може виникати вкрай гостро, наприклад при подагричному артриті. Такий біль в більшості випадків нетривалий. Але якщо розвивається хронічний артрит, наприклад ревматоїдний, то біль в суглобах триває місяцями і навіть роками. Хоча вона і не настільки гостра, але супроводжується такими відчуттями, які називають скутістю вранці або після періоду нерухомості, що підсилюють відчуття безпорадності.

Хронічна біль при артриті (артралгія) - завжди показник запального процесу у болючому суглобі. Те ж стосується і болі в м'язах (міалгія), яка зазвичай виникає при їх запаленні. Але є захворювання (ревматична поліміалгія, нерідко розвивається у жінок в клімактеричному періоді), при якому болять практично всі м'язи і обмежується рухливість.

З інших видів болю можна назвати ішемічну (при васкулітах), нейрогенну (наприклад, при здавленні нервів запаленими навколосуглобовими тканинами). Нерідко біль носить психосоматичний характер (психогенний ревматизм). Ревматичний біль зазвичай поєднується із клінічно очевидними ознаками запалення суглобів, м'яких тканин і / або місць прикріплення сухожиль до кістки.

Розмаїття механізмів ревматичного болю визначає використання для її зняття широкого спектра лікарських засобів. Але саме хронічний характер болю змушує хворих приймати знеболюючі препарати безперервно, практично протягом усього життя. Основною групою лікарських засобів, які застосовуються з цією метою при ревматичних хворобах, є нестероїдні протизапальні препарати. Це визначається унікальним поєднанням у них протизапальних, аналгезуючих, жарознижуючих і антитромботичних властивостей, які перекривають майже весь спектр основних симптомів, характерних для захворювань ревматичної природи.

Але незважаючи на однотипні відчуття периферичного болю (у кістках, суглобах, м'язах), причини його виникнення різні, тому необхідна консультація лікаря для розпізнавання хвороби, а отже, механізму болю і його лікування. Не менш важлива думка лікаря про показання до застосування конкретних нестероїдних протизапальних препаратів, оскільки вони не лише надають позитивний (терапевтичну) дію, але і викликають побічні (небажані) ефекти, наприклад ураження слизової оболонки шлунка, підвищення артеріального тиску, набряки та ін

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль ревматична:

Ревматолог

Ви відчуваєте Болю при ревматизмі? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить при ревматизмі? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.