Online Тесты

 • Наблюдателен ли ваш ребенок? (вопросов: 5)

  Данный тест рассчитан на детей в возрасте 6-7 лет, он позволяет определить, насколько внимательно ваш ребенок воспринимает окружающий мир, как развиты его память, мыслительные способности...Симптоми хвороби - Біль після позбавлення невинності

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль після позбавлення невинності -

Дефлорація (лат. de - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - порушення цілісності дівочої пліви. Як правило, дефлорація відбувається при першому статевому акті; в рідкісних випадках, невинна пліва може розтягнутися і лишитися неушкодженою після одного або декількох статевих актів.

Травматична дефлорація

Якщо статевий акт відбувається грубо (наприклад, в стані алкогольного сп'яніння або при згвалтуванні), тоді можливі глибокі і болісні розриви не тільки дівочої пліви, а й слизової оболонки переддвер'я піхви, а іноді і промежини.

Неприродна дефлорація

Неприродно дефлорацією вважається та дефлорація, яка відбулася не при першому статевому контакті з чоловіком. Така дефлорація може відбутися при грубому гінекологічному огляді, мастурбації, глибокому петтінгу, як підсумок неакуратних гімнастичних вправ або іншої травми статевих органів, при лесбійському сексі і т. п.

 • Іноді дівоча пліва відсутня при народженні.
 • Крім того, існує штучна дефлорація - усунення дівочої пліви хірургічним шляхом за медичними показаннями або за власним бажанням пацієнтки.

Багато жінок бояться розпочинати статеве життя, вважаючи, що розрив дівочої пліви завжди супроводжується нестерпним болем. Багато чоловіків, не побачивши крові на простирадлі в першу шлюбну ніч, вирішують, що наречена не була незайманою. І далеко не всі знають, як вести себе при першому статевому акті, щоб дефлорація пройшла максимально безболісно і що робити, якщо розірвати пліву відразу не виходить.

Причини болю при дефлорації:

Дівоча пліва - складка слизової оболонки піхви, яка закриває вхід в нього і розташовується в 2-3 сантиметрах від малих статевих губ.

Дівоча пліва може мати різну товщину, форму та еластичність. Є думка, що з віком еластичність знижується: у 18-20 років невинна пліва добре розтягується, однак після 30 років 80 відсотків еластичності втрачається. Однак ця гіпотеза переконливого підтвердження не отримала, тому не треба боятися втрачати цноту і в зрілому віці.

У більшості жінок пліва не змикається, що дозволяє менструальним відокремленням безперешкодно виходити. У рідкісних випадках зустрічається зарощення дівочої пліви, яка стає причиною відсутності менструацій і вимагає хірургічної корекції.

До першого статевого акту невинна пліва виконує захисні функції. У жінок у нормі (за винятком менструального періоду) середовище в піхві кисле, що запобігає колонізації небажаними представниками флори. У той же час, у дівчаток середовище в піхві лужне, тому для попередження інфікування потрібен додатковий захист.

При першому статевому акті, як правило, невинна пліва розривається, через що виникають біль і кровотеча. До особливо сильного болю при дефлорації можуть приводити особливості будови і іннервації пліви, а також запальний процес в піхві. Біль при дефлорації практично або зовсім відсутня, якщо в пліві спочатку є достатньо великий отвір, що пропускає статевий орган. До речі, в такому випадку жінка може остаточно «позбутися невинності» тільки під час пологів.

При яких захворюваннях виникає Біль після позбавлення невинності:

Причини болю після позбавлення невинності:

Дівоча пліва - складка слизової оболонки піхви, яка закриває вхід в нього і розташовується в 2-3 сантиметрах від малих статевих губ.

Дівоча пліва може мати різну товщину, форму та еластичність. Є думка, що з віком еластичність знижується: у 18-20 років невинна пліва добре розтягується, однак після 30 років 80 % еластичності втрачається. Однак ця гіпотеза переконливого підтвердження не отримала, тому не треба боятися втрачати цноту і в зрілому віці.

У більшості жінок пліва не змикається, що дозволяє менструальному відокремлюванню безперешкоди виходити. У рідкісних випадках зустрічається заращения невинної пліви, яка стає причиною відсутності менструацій і вимагає хірургічної корекції.

До першого статевого акту невинна пліва виконує захисні функції. У жінок у нормі (за винятком менструального періоду) середовище в піхві кисле, що запобігає колонізацію небажаними представниками флори. У той же час, у дівчаток середовище в піхві лужне, тому для попередження інфікування потрібно додатковий захист.

При першому статевому акті, як правило, невинна пліва розривається, через що виникають біль і кровотеча. До особливо сильного болю після позбавлення невинності можуть приводити особливості будови і іннервації пліви, а також запальний процес в піхві. Біль після позбавлення невиннності практично або зовсім відсутній, якщо в пліві спочатку є достатньо великий отвір, що пропускає статевий орган. До речі, в такому жінка може остаточно «позбутися невинності» тільки під час пологів.

Симптоми болю після позбавлення невинності:

Як правило, перший статевий акт у жінок супроводжується болем і кровотечею. Біль при дефлорації може бути дуже сильним, а може й не бути зовсім, але найчастіше зустрічаються проміжні варіанти. Інтенсивність болю залежить як від особливостей будови дівочої пліви, так і від психологічного настрою жінки і від поведінки її партнера-чоловіка. За статистикою, у 30% жінок початок статевого життя не супроводжується болем.

Всупереч традиційним уявленням, кровотеча не є обов'язковим атрибутом першого сексуального досвіду - в 10% випадків вона не виникає. Дівоча пліва у деяких жінок з народження відсутня, в інших у ній є великий отвір, так що при введенні статевого члена розриву не відбувається, та й не завжди в пліві багато судин. Однак найчастіше кровотеча все ж виникає і триває від 1 до 5-7 днів.

Коли слід звернутися до лікаря?

Перш за все, варто звернутися до лікаря ще до першого статевого акту - він перевірить Вас на предмет інфекцій статевої системи і дасть поради щодо контрацепції.

Після дефлорації також слід відвідати гінеколога, щоб упевнитися, що немає нефізіологічних ушкоджень і захворювань шийки матки, а також обстежитися на предмет інфекцій.

У рідкісних випадках наслідки дефлорації можуть виявитися небезпечними для здоров'я жінки. Слід негайно звернутися до лікаря, якщо:

 • Кровотеча дуже сильна і / або не проходить протягом тижня;
 • З'явилися гнійні або смердючі виділення з піхви, піднялася температура; 
 • Статевий акт був незахищеним і згодом виникла затримка менструації.

Інший випадок, коли потрібна допомога лікаря - невдала спроба першого статевого акту. Через особливості будови дівочої пліви або неоптимальних дій партнерів іноді почати статеве життя виявляється непросто. У такій ситуації гінеколог може вказати на причину невдачі і дати рекомендації.

На замітку!

Середній вік по світу, в якому у дівчат відбувається дефлорація - 17 років

- Чехія - 15 років;
- Німеччина - 17 років;
- Португалія - 17 років;
- Італія - 16,6 років;
- США - 17 років;
- Україна - 16 років;
- Франція - 16 років;
- Мексика - 16 років;
- Ісландія - 15 років;
- Китай - 17 років;
- Британія - 18 років;
- Пакистан - 20 років;
- Африканські країни - від 10 до 20 років залежно від племені;
- Росія - 17,2 років.

Однак гінекологи все частіше фіксують випадки втрати невинності в 11-12 років (від 4 до 9 відсотків з оглянутих дівчаток цього віку за різними даними). Дослідження проведене компанією - виробником протизаплідних засобів.

Корисні поради!

1. Чи відчуває жінка насолоду при першому статевому акті?

Таких випадків не спостерігалося. Перший статевий акт неприємний для жінки. Крім того, при розриві дівочої пліви жінка відчуває біль, через який губляться інші відчуття. При другому і третьому статевих актах поява солодких відчуттів вже можлива (за умови, що психіка жінки не була травмована чоловічою нетактовністю). Важливий вплив на появу у жінки статевих почуттів має і досвідченість чоловіка, його вміння пестити.

2. Чи може жінка залишитися недефлорованою після першого статевого акту?

Таких випадків чимало. Причини дві - або занадто розтяжна дівоча пліва, або, навпаки, дуже міцна, прорвати яку за один раз чоловік не в змозі. Іноді розтяжна дівоча пліва зберігається до пологів, незважаючи на регулярне статеве життя. На міцній дівочій пліві чоловік може «простояти» членом всю ніч і не прорвати її. Є факти, коли чоловікові доводиться заздалегідь розсікати дівочу пліву ножицями (робити надрізи), а вже потім завершувати дефлорацію статевим членом.

3. У яких умовах має проходити перший статевий акт?

Обов'язкові умови першого статевого акту - взаємна згода партнерів, застосування протизаплідних засобів (презерватив), постіль, цілковита самотність. Час доби не грає ніякої ролі. Деякі вважають, що ніч - найкращий час для початку статевого життя (оскільки у темряві жінка менше соромиться чоловіка), але це не зовсім так. Днем чоловік і жінка менш втомлені, і статевий акт буде протікати під контролем зору, що дозволить менше травмувати жінку. При цьому вона може просто закрити очі.

5. Чи слід при першому статевому акті пестити жінку?

Деякі сексологи вважають, що цього робити не слід, оскільки біль при дефлорації все одно не дозволить жінці дійти до оргазму в результаті ласк. Але у Сексперта є перевірений спосіб, благотворно впливаючий на появу в подальшому у жінки позитивних почуттів, пов'язаних зі статевим актом.

Отже, коли чоловік і жінка ляжуть в ліжко, чоловік повинен попестити жінці ерогенні зони (соски грудей, внутрішню поверхню стегон, клітор). Дуже бажано продовжувати ласки на клітор до тих пір, поки дівчина «скінчить». А через деякий час чоловік повинен лягти на жінку і, ніжно притискаючи її до себе, обережно зробити дефлорацію. Така жінка надалі буде добре сприймати ласки, стане пристрасною.

6. У якій позі повинна відбуватися дефлорація?

У положенні жінки на спині.

7. Чи рекомендується перед першим статевим актом вживати «для сміливості» алкоголь?

Рекомендуємо не пити алкогольних напоїв взагалі. Але якщо для вас це «не реально», то можна випити з дівчиною перед першим статевим актом шампанського (200 г маленькими ковтками), - він зніме нервову напругу, поліпшить статеву чутливість і зменшить почуття сорому.

8. Чи треба застосовувати при першому статевому акті презерватив?

Обов'язково. Він охороняє жінку від небажаної вагітності, від зараження венеричними хворобами і від проникнення в розриви дівочої пліви різних інфекцій. Навіть якщо партнери - чоловік і дружина, і якщо відомо, що вони не хворі, а вагітність є бажаною, то й тоді презерватив необхідний.

Справа в тому, що до початку статевого життя піхва дівчини має найвищу ступінь чистоти, оскільки (при дотриманні всіх правил особистої гігієни) у неї ще не проникали певні види бактерій. Відсталі в сексуальних питаннях чоловіки часто не миють статевий член найретельнішим чином, в результаті чого можуть занести у статеві шляхи жінки інфекцію. Особливо чутливі до неї розриви дівочої пліви.

Крім того, при поганій гігієні статевого члена в області його голівки під крайньою плоттю скупчується смегма (залишки сечі і сперми), яка володіє канцерогенною дією, тобто може викликати рак.

9. Який найкращий вік дівчини для першого статевого акту?

18-20 років. У цьому віці невинна пліва добре розтяжна, і при її розривах жінка втрачає найменше крові. З віком пліва товщає, її еластичність втрачається, і дефлорація ускладнюється. У віці 23-24 роки втрата еластичності дівочої пліви становить 30%, у віці 30 років - 80%. Тому, якщо дівчина починає статеве життя у 25-30 років і пізніше, при дефлорації можливі кровотечі. Але справа не тільки в більшій крововтраті, але й у посиленні фізичних болю при розриві дівочої пліви.

10. Якщо дівчина незаймана і боїться займатися сексом, чого саме вона боїться?

Вона боїться, що їй буде боляче, що з'являться нові проблеми (наприклад, порветься презерватив), що чоловік буде звинувачувати її в тому, що вона вийшла заміж не незайманою.

11. Як можна позбавити дівчину невинності так, щоб заподіяти їй найменший біль і щоб бруду було по мінімуму?

 • Треба, щоб дівчина була психологічно готова стати жінкою, щоб не боялася один раз пройти через біль заради того, щоб, врешті-решт, отримувати насолоду від сексу.
 • Треба, щоб ніщо не змогло перешкодити процесу - тобто часу достатньо, ви одні, а двері закриті. Відключіть телефони. Перед сексом можна випити по келиху шампанського (або вина) - страхи трохи підуть, а збудження посилиться. 
 • Треба добре збудити дівчину - ніжно попести її з півгодини (шию, вушка, груди, животик, ніжки, клітор і т. д. - язичком, губами, руками. Не поспішай. Це дасть їй позитивний психологічний настрій на перший статевий акт, відкриється і розшириться піхва, виділиться змазка. Крім того, при збудженні в кров викидаються знеболюючі речовини.
 • Коли дівчина збудиться, акуратно і неквапливо введи в неї статевий орган. Почни з малої амплітуди рухів, поступово - глибше і глибше. Одночасно пести її губами, гладь руками. Стеж за її реакцією. Коли пліва рветься, ти як би «провалишся» трохи глибше. У цей момент вона може схлипнути, скрикнути і т. д., тому як сам прорив - болючіший, ніж попередні фрикції. 
 • Тривалість самого статевого акту (без урахування ласк для збудження дівчини) - близько 2 хвилин. Більше не потрібно, тому що їй все одно буде боляче. Як тільки ти відчув, що пліва порвалася, зроби ще кілька фрікций і вийди з дівчини. 
 • Краще продовжити через день або два. За цей час піхва дівчини трохи заживе (саме не затягнеться, а заживе), і вдруге їй вже не буде боляче. Другий і третій статеві акти теж не потрібно сильно затягувати (не більше 10-15 хвилин), нехай дівчина звикає поступово. 
 • Якщо з першого разу порвати пліву не вдалося, все одно по тривалості він не повинен перевищувати 2-3 хвилини. Другий раз можна зробити трошки довше, і так далі, поки не порвеш. 
 • Не роби їй кунілінгус відразу ж після позбавлення її цноти. 
 • Думки щодо пози для дефлорації суперечливі. Найпопулярніша поза - дівчина на спині з ногами біля грудей. Прийнятна поза - рак. До речі, в останньому випадку розрив пліви поперечний, а не подовжній, що є добре. Східна філософія теж рекомендує саме цю позу.

12. Чи потрібна невинність при вступі в шлюб?

Наша думка - не потрібна. Наприклад, хлопець і дівчина хочуть одружитися після відносно тривалого періоду відносин (роки півтора-два). Вони добре знають один одного майже у всьому, що потрібно в шлюбі: характер, пристрасті, надійність, побутові вміння і т. д. Але ж сексуальна сумісність далеко не на останньому місці! Чому ж у ліжку вони повинні бути один для одного котами в мішку?

 

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль після позбавлення невинності:

Гінеколог.

Ви відчуваєте Болю після позбавлення невинності? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить після позбавлення невинності? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.