Online Тесты

  • Тест на пищевые расстройства (вопросов: 12)

    Пищевые расстройства, как нейрогенная булимия и анорексия более характерны для девушек и молодых женщин, хотя могут развиваться и у мужчин, и женщин разного возраста...Симптоми хвороби - Болі після видалення нерва

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль після видалення нерва -

Видалення нерва зуба проводиться за медичними показаннями, воно необхідне при деяких стоматологічних захворюваннях, коли зберегти нерв зуба не представляється можливим.

Якщо говорити точно, видалення нерва - це процедура видалення пульпи зуба, в тканинах якій розвивається запальний процес. Він виникає зазвичай як ускладнення нелікованого, тривало поточного карієсу, коли запалення з твердих тканин зуба переходить на м'які - пульпу. У пульпі знаходяться нервові тканини; коли виникає набряк тканин зуба, відбувається здавлювання нервів - звідси напади сильного болю, завжди супроводжують пульпіт. На пізніх стадіях захворювання необхідне термінове лікування пульпіту, але пульпу зберегти не вдається, тому стоматологи вдаються до її видалення - депульпування.

Раніше видалення нерва відбувалося досить болісно для пацієнта. Спочатку нерв оголювали і обробляли спеціальним умертвлюючою речовиною (миш'яком), зверху накладалася тимчасова пломба. Її залишали в зубі тільки на два дні, так як більший термін носіння міг призвести до розвитку медикаментозного періодонтиту. Потім стоматолог знімав тимчасову пломбу, видаляв нерв, обробляв порожнину антисептичними засобами і ставив постійну пломбу. Процес видалення нерва був досить тривалим, болючим, що вимагає декількох відвідин стоматологічної клініки і тому не самим зручним і приємним для пацієнта.

В даний час все змінилося. Процедура видалення нерва зуба проводиться за допомогою сучасного обладнання та під місцевим знеболенням, а тому не приносить пацієнтові яких-небудь неприємних відчуттів і не викликає наслідків. Після видалення нерва канал обов'язково пломбується.

Звичайно, не можна сказати, що видалення нерва - приємна стоматологічна процедура, проте деколи вона буває необхідна і, будучи проведена професійним лікарем-стоматологом, проходить безболісно і практично непомітно для пацієнта.

При яких захворюваннях виникає Біль після видалення нерва:

Після видалення нерва можуть бути болі при надкусюванні і доторканні. Тому канали відразу не пломбуються, а залишаються ліки з тимчасовою пломбою.

Нерідко після видалення нерва зуба може розвинутися невралгія трійчастого нерва. При цьому в більшості випадків уражається нижній луночковий нерв при видаленні нижніх молярів, що є кінцевою гілкою підборідкового нерва. Спочатку з'являється оніміння, постійні больові відчуття, які з плином часу трансформуються в типові невралгічні напади. Така форма невралгії носить назву одонтогенної.

Дебют невралгії трійчастого нерва може протікати по-різному: в одних випадках відразу виникають типові пароксизми, в інших - спочатку з'являється локальна пароксизмальна або постійна біль в області одного або декількох зубів, яка протягом декількох місяців або років перетворюється на типову невралгію. Захворювання тече із загостреннями і ремісіями. У період загострення хвороби пацієнти на питання відповідають односкладово, ледь відкриваючи рот, оскільки найменший рух лицьової мускулатури може викликати больовий пароксизм. Під час нападу хворі завмирають. Деякі намагаються сильно стиснути рукою хвору сторону або грубо розтирають її. У період нападів болю можуть групуватися залпами, між окремими нападами короткий, між залпами більш тривалий. Описано status neuralgicus, коли проміжки між окремими залпами відсутні. Як правило, залпи можуть тривати годинами, а періоди нападів днями і тижнями.

Якщо зубний біль після видалення нерва сильний, краще подзвоніть своєму стоматологу, або скористайтеся протизапальними - найз або німесіл - вони не тільки впливають на запалення, але і знімуть зубний біль після пломбування.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль після видалення нерва:

Стоматолог.

Ви відчуваєте Болю після видалення нерва? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить після видалення нерва? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.