Online ТестыСимптоми хвороби - Болі післяопераційні

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль післяопераційна -

Післяопераційний біль не такий вже страшний, але він може втомлювати і турбувати пацієнта. Цей біль пов'язаний зазвичай з тим, що при виконанні розрізу м'яких тканин пошкоджуються дрібні нервові волокна. Це призводить до того, що в даній області підвищується чутливість. Набряк тканин після операції - також одна з причин післяопераційного болю. Крім того, під час операції хірург проводить різні маніпуляції з тканинами, чим також наносить додаткову травму.

При яких захворюваннях виникає Біль післяопераційна:

Завдання лікаря після операції - допомогти вам в усуненні болю і, таким чином, підвищити вашу активність на етапі відновлення. Можливо, ви побоюєтеся виникнення залежності від болезаспокійливих засобів, якщо почнете їх приймати. Це невірно. Коли ви приймаєте ліки згідно з приписами, воно не викликають залежності.

Чому так важливе зняття болю після операції?

  • Через біль у вас можуть виникнути порушення сну, а болезаспокійливі засоби повинні допомогти.
  • Біль після операції може перешкоджати вашій активності і вільному пересуванню.

Болезаспокійливі засоби допоможуть вам ходити, сидіти в кріслі і брати участь в терапії, яка повинна посприяти вашому швидкому одужанню.

  • Біль може викликати у вас труднощі з глибоким диханням, відкашлюванням при необхідності і використанням стимулюючого спірометра (пристрою, за допомогою якого ви можете виконувати дихальні вправи).
  • Біль після операції може понизити ваш апетит, а болезаспокійливі засоби допоможуть добре харчуватися, що дуже важливо для одужання.
  • Біль може викликати у вас труднощі з концентрацією уваги і з здатністю приймати участь в своєму одужанні. Вам можуть допомогти болезаспокійливі засоби.

Болезаспокійливі препарати допоможуть вам дихати глибоко, відкашлюватися і використовувати стимулюючий спірометр, що має запобігти пневмонії і утрудненню дихання і допомогти вам уникнути необхідності більш тривалого перебування у лікарні.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль післяопераційна:

Хірург.

Ви відчуваєте Болю післяопераційного? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить після операції? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.