Online Тесты

  • Доверяет ли вам ребенок? (вопросов: 8)

    Данный тест предназначен для родителей детей в возрасте от 10 до 12 лет. Доверие между родителями и детьми - важный фактор успешного воспитания...Симптоми хвороби - Болі постпломбові

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль постпломбовий -

Зубна пломба, пломбування зубів - (filling) - (у стоматології) заповнення висвердлені в зубі порожнини спеціально приготованою для цього речовиною (часто виконується при лікуванні карієсу зубів). Зубна пломба може бути тимчасовою (temporary) або постійною (permanent), а для її приготування можуть використовуватися різні матеріали (амальгама, цемент пломбувальний, пластмаса композиційна, золото).

При яких захворюваннях виникає Біль постпломбовий:

Постпломбовий біль (Dolor dentis clausi) буває обумовлений відомими патологічними процесами: карієс, пульпіт, гангрена, періодонтит.

Постпломбовий біль, при лікуванні карієсу, буває у двох варіантах. Перший - невелика чутливість на холодне і при надкусюванні. Причина такого болю після пломбування в тому, що зуб потривожили, і він звикається з думкою що до нього приклеїли щось нерідне. Ці відчуття підуть через кілька днів.

Другий варіант постпломбового болю - гострий і тривалий біль від холодного, біль з'являється сам по собі, особливо вночі. Значить нерв зуба потурбували і його доведеться евакуювати із зуба.

Зазвичай, коли є сумніви з приводу життєздатності нерва, в зуб ложать ліки на тиждень, щоб нерв заспокоївся, відпочив і потім спокійно прийняв до себе пломбу. Якщоу цей період з'явився зубний біль після тимчасового пломбування, то видалення нерва стає неминучим.

Зубний біль після пломбування каналів ліками буває при лікуванні періодонтиту. Дискомфорт, при цьому, виникає від доторкання або надкусюванні на зуб. Може бути і сильний біль, набряк і навіть температура.

Постпломбовий біль може бути результатом неправильної установки пломби або ж некоректного лікування хворого зуба. У результаті чого в зубі починається пульпіт. Він характеризується сильним болем, що віддає в скроню. У цьому випадку пломбу доведеться видалити, зуб долікувати і запломбувати знову.

Ще однією причиною виникнення постпломбового болю може бути алергія на матеріал, з якого зроблена пломба. У цьому випадку пломбу також доведеться видалити, а зуб запломбувати іншим матеріалом.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль постпломбовий:

Стоматолог.

Ви відчуваєте Болю постпломбового? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить після пломби? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.