Online Тесты

  • Тест на наркотическую зависимость (вопросов: 12)

    Будь-то препараты по рецепту, незаконные наркотики или препараты в свободной продаже, если вы попали в зависимость, ваша жизнь начинает движение по наклонной вниз, и вы тянете тех, кто вас любит, с собой...Симптоми хвороби - Болі при панкреатиті

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль при панкреатиті -

Панкреатит - захворювання, при якому відбувається запалення підшлункової залози, в результаті чого порушується її функціонування. Панкреатит - захворювання вкрай неприємне, перш за все своїм бурхливим розвитком, раптово з'являються найгостріші болі в області шлунка, часто віддаються в спину і ліве підребер'я.

Підшлункова залоза знаходиться позаду і трохи нижче шлунка. Головна її функція - вироблення панкреатичного соку, необхідного для переварювання їжі.

За формою течії панкреатит може бути гострим і хронічним. При гострому панкреатиті виникають сильні, навіть нестерпні, болі в області живота, і пацієнта доводиться госпіталізувати; в хронічній формі хвороба може прогресувати роками.

При яких захворюваннях виникає Біль при панкреатиті:

Характеристика болю при панкреатиті:

Симптоми гострого панкреатиту - сильний біль у області живота. Біль при панкреатиті настільки сильний, що хворі втрачають свідомість від болю і напад може закінчитися смертю хворого тільки через больовий шок. Сприяючими моментами є алкоголізм, переїдання, ожиріння. Також поштовхом для розвитку панкреатиту може стати вагітність. А іноді панкреатит може розвинутися після гострого отруєння.

При гострому панкреатиті локалізація болю можлива в різних місцях живота: якщо запалюється голівка підшлункової залози, то болить в правому підребер'ї, якщо тіло залози, то - під ложечкою (в епігастральній ділянці), якщо хвіст, то - в лівому підребер'ї. Але інколи болі при панкреатиті носять характер, що оперізує (коли запалена вся підшлункова залоза), поширюється в нижні відділи грудної клітини вкінці. Іноді біль віддає в спину і рідко - за грудину і ліву лопатку, в область серця.

Хронічний панкреатит найчастіше є наслідком ураження печінки і жовчовивідних шляхів. Хронічний панкреатит розвивається повільно, вражає не такі великі ділянки як гострий.

Симптоми хронічного панкреатиту такі: поганий апетит (і, отже, схуднення), блювота, нудота, здуття живота, відрижка, підвищене слиновиділення, різні порушення роботи травного тракту, болі ниючого і тупого характеру у верхньому відділі живота і спині (локалізація болю аналогічна гострій формі захворювання). Від жирної і гострої їжі або алкоголю у хворого хронічним панкреатитом можливі загострення перебігу панкреатиту у формі пекучоїго часто навіть свердлячого болю.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль при панкреатиті:

  • Хірург;
  • Гастроентеролог.

Ви відчуваєте Болю при панкреатиті? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить при панкреатиті? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.