Online Тесты

  • Тест на степень загрязненности организма (вопросов: 14)

    Существует много способов выяснения, насколько загрязнен Ваш организм Специальные анализы, исследования, а также тесты помогут внимательно и целенаправлено выявить нарушения эндоэкологии Вашего организма...Симптоми хвороби - Болі зубні після пломбування

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль зубний після пломбування -

Зубна пломба, пломбування зубів - (filling) - (у стоматології) заповнення висвердленої в зубі порожнини спеціально приготованою для цього речовиною (часто виконується при лікуванні карієсу зубів). Зубна пломба може бути тимчасовою (temporary) або постійною (permanent), а для її приготування можуть використовуватися різні матеріали (амальгама, цемент пломбувальний, пластмаса композиційна, золото).

Зубний біль після пломбування (Dolor dentis clausi) буває обумовлений відомими патологічними процесами: карієс, пульпіт, гангрена, періодонтит.

При яких захворюваннях виникає Біль зубний після пломбування:

При яких захворюваннях виникає біль зубний після пломбування:

Зубний біль після пломбування, при лікуванні карієсу, буває у двох варіантах. Перший - невелика чутливість на холодне і при прикусі Ці відчуття зникнуть через кілька днів.

Другий варіант зубного болю після пломбування - гострий і тривалий біль від холодного, болі з'являються самі по собі, особливо вночі. Значить нерв зуба подразнюється і його доведеться видалиті із зуба.

Зазвичай, коли є сумніви з приводу життєздатності нерва, в зуб кладуть ліки на тиждень, щоб нерв заспокоївся і потім спокійно реагував на пломбу. Якщо він у цей період з'явилася зубна біль після тимчасового пломбування, то видалення нерва стає неминучим. Зубний біль після пломбування каналів ліками буває при лікуванні періодонтиту. Дискомфорт, при цьому, виникає від доторканні або прикусу зуба. Може бути і сильний біль, набряк і навіть температура. Зубний біль після пломбування може бути результатом неправильної установки пломби або ж некоректного лікування хворого зуба. У результаті чого в зубі починається пульпіт. Він характеризується сильним болем, що віддає в скроню. У цьому випадку пломбу доведеться видалити, зуб долікувати і запломбувати знову. Ще однією причиною виникнення зубного болю після пломбування зуба може бути алергія на матеріал, з якого зроблена пломба. У цьому випадку пломбу також доведеться видалити, а зуб запломбувати іншим матеріалом.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль зубний після пломбування:

Стоматолог

Ви відчуваєте Болю зубного після пломбування? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болять зуби після пломбування? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.