Online Тесты

  • Тест на наркотическую зависимость (вопросов: 12)

    Будь-то препараты по рецепту, незаконные наркотики или препараты в свободной продаже, если вы попали в зависимость, ваша жизнь начинает движение по наклонной вниз, и вы тянете тех, кто вас любит, с собой...Симптоми хвороби - Болі психологічні

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль психологічна -

Психологічна біль - найсильніший і руйнівний біль. Багато людей не витримують його - одні спиваються, інші закінчують життя самогубством.

По суті, почуття психологічного болю створюється спробою свідомості відокремитися від самого себе, розщепленням єдиної свідомості на дуальність: з одного боку - умоглядно-спостерігаючу сутність, яка намагається уникнути, спотворити або придушити заперечити почуття, і з іншого боку - саме спостережуване почуття. Якщо причиною болю є подвійна свідомість, отже, тільки єдина свідомість може позбавити вас від неї. В єдності всякий біль зникає.

При яких захворюваннях виникає Біль психологічна:

Причини психологічного болю:

  • Причина психологічного болю може перебувати в минулому, наприклад, психічна травма, важкі спогади, гіркота втрати.
  • Причина може лежати в сьогоденні: безпосередньо відбувається ситуація зовні та актуальні процеси всередині психіки людини.
  • Причина може бути пов'язана з майбутнім, наприклад, очікування поганого, гіпотетичні страхи, переживання за можливі події та наслідки.

Природа створила цей захист для швидкої психологічної самодопомоги (приблизно, як відповідна реакція на фізичний біль, хворобу або травму в організмі). Однак, психологічний захист тільки захищає, але не вирішує проблему і не надає допомоги, вони допомагають протриматися до того часу, коли прийде допомога.

Психологічний біль має важливий прихований потенціал, і тут не потрібно поспішати з тим, щоб за всяку ціну позбавити пацієнта від його страждань.

Потенціал психологічного болю двоякий: по-перше, страждання здатне підтримувати мотивацію пацієнта до психологічноїго опрацювання своїх хворобливих переживань, а по-друге, страждання завжди має своє психологічне значення, свій зміст.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль психологічна:

  • Психолог;
  • Психіатр.

Ви відчуваєте Болю психологічного? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить психологічно? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру "П":

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.