Online Тесты

  • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...Симптоми хвороби - Біль іррадіюючий

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Іррадіюючий біль -

Ірадіюючий біль локалізується в різних областях, віддалених від патологічного вогнища. Вона виникає в тих випадках, коли імпульс вісцерального болю надмірно інтенсивний (наприклад, проходження каменю) або при анатомічному пошкодженні органу (наприклад, обмеження кишки).

При яких захворюваннях виникає Іррадіюючий біль:

Іррадіюючий біль передається на ділянки поверхні тіла, які мають загальну корінцеву іннервацію з ураженим органом черевній області.

Іррадіюючий біль виникає, коли роздратування з однієї гілки нерва передається на іншу, в результаті чого в зоні іннервації останньої відчувається біль.

Так, наприклад, при підвищенні тиску в кишечнику спочатку виникає вісцеральний біль, який потім іррадіює в спину, при біліарній кольці - в спину, в праву лопатку або плече.

Варто згадати, що поблизу від місць, де імовірно виникає іррадіююча біль, часто знаходяться так звані тригерні точки. Дія тиску на них або введення в них голок можуть приводити до жорстоких, іноді тривалих, болів. Такі тригерні точки, головним чином, виявляються у хворих, що страждають захворюваннями внутрішніх органів, але можуть бути виявлені й у здорових.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Іррадіюючий біль:

  • Терапев;
  • Невролог.

Ви відчуваєте Болю іррадіюючого? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить іррадіюючи? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.