Online Тесты

  • Ваш ребенок: звезда или лидер? (вопросов: 6)

    Данный тест предназначен для детей в возрасте 10-12 лет. Он позволяет определить, какое место ваш ребенок занимает в коллективе сверстников. Чтобы правильно оценить результаты и получить самые точные ответы, не стоит давать много времени на раздумье, попросите ребенка отвечать то, что первым придет ему в голову...Симптоми хвороби - Болі у лівій нирці

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль у лівій нирці -

В нормі в організмі людини є дві нирки. Вони розташовані по обидва боки хребетного стовпа на рівні XI грудного і III поперекового хребців. Права нирка розташована трохи нижче лівої, оскільки зверху вона межує з печінкою. Нирки мають квасолеподібну форму. Розміри однієї нирки становлять приблизно 10-12 см. у довжину, 5-6 см. завширшки і 3 см. у товщину. Маса нирки дорослої людини складає приблизно 120-300 гр.

Кровопостачання нирок здійснюється нирковими артеріями які відходять безпосередньо від аорти. З чревного сплетіння в нирки проникають нерви, які здійснюють нервову регуляцію функції нирок, а також забезпечують чутливість ниркової капсули.

Кожна нирка складається з міцної капсули, паренхіми (тканини нирки) і системи накопичення і виведення сечі. Капсула нирки являє собою щільний чохол зі сполучної тканини, що покриває нирку зовні. Паренхіма нирки представлена зовнішнім шаром коркової речовини і внутрішнім шаром мозкової речовини, що становлять внутрішню частину органу. Система накопичення сечі представлена нирковими чашечками, які впадають у ниркову миску. Ниркова лоханка переходить безпосередньо в сечовід. Правий і лівий сечоводи впадають у сечовий міхур.

Утворення сечі це одна з найважливіших функцій нирок, яка сприяє підтриманню сталості внутрішнього середовища організму (гомеостазу).

Утворення сечі відбувається на рівні нефронів і вивідних канальців.

У цілому процес утворення сечі можна розділити на три етапи: фільтрація, реабсорбація і секреція.

При яких захворюваннях виникає Біль у лівій нирці:

При яких захворюваннях виникає біль у лівій нирці:

Фахівці переконані, щоб зрозуміти, що у вас виникли проблеми саме з лівого ниркою досить складно, адже больові відчуття при хворобах нирок можуть бути схожі на захворювання селезінки, товстого кишечника та ін

Біль у лівій нирці частіше всього супроводжує такі хронічні захворювання, як:

- Пієлонефрит (запалення ниркових мисок)

- Несильнаийбіль, що носить гнітючий характер, який спостерігається в боці, частіше буває двостороннім

- Рак лівої нирки

- Нефроптоз лівої нирки (опущення нирки)

- Доброякісні пухлини лівої нирки (аденома, фіброма)

- Гідронефроз лівої нирки

- Сечокам'яна хвороба.

Найбільш часті ознаки запальних захворювань лівої нирки: посилюється біль в лівому боці і нижній частини живота, біль у спині, чутливість при доторканні, висока температура, озноб, нудота, блювання, часте сечовипускання.

Найчастіше біль у лівій нирці може свідчити і про захворювання, безпосередньо не пов'язаних з нирками, тому краще відразу, при перших же симптомах звернутися до лікаря-уролога для з'ясування причин болю.

Симптоми захворювань нирок:

- Болі в ділянці нирок, попереку;

- Різке зменшення кількості виділеної за добу сечі;

- Каламутна сеча, наявність крові, піску, дрібних каменів в сечі;

- Прискорені позиви до сечовипускання з виділенням незначної кількості сечі;

- Відчуття печіння при сечовипусканні;

- Погіршення зору, шкірний свербіж.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль у лівій нирці:

Уролог

Нефролог

Ви відчуваєте Болю у лівій нирці? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить у лівій нирці? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.