Online Тесты

  • Тест на наркотическую зависимость (вопросов: 12)

    Будь-то препараты по рецепту, незаконные наркотики или препараты в свободной продаже, если вы попали в зависимость, ваша жизнь начинает движение по наклонной вниз, и вы тянете тех, кто вас любит, с собой...Симптоми хвороби - Болі внизу живота у дітей

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль внизу живота у дітей -

Біль внизу живота у дівчаток - найпоширеніша скарга в дитячій гінекологічній практиці. Цей симптом дуже неспецифічний, так як виникає при багатьох захворюваннях. Оскільки в області тазу концентрація чутливих нервових гангліїв невелика, больові імпульси, що йдуть від органів малого тазу, погано диференціюються в ЦНС і часто біль здається іррадіюючим, іноді дівчинка почуває біль після усунення її причини (фантомний біль).

Важливі характеристики - це виникнення (гостре або поступове), локалізація болю, супутні симптоми (наприклад, жар, озноб, анорексія, нудота, блювота або кровотеча). Необхідно визначити, чи пов'язана біль з менструальним циклом, чи представляє небезпеку для життя, чи потрібні реанімаційні заходи.

При яких захворюваннях виникає Біль внизу живота у дітей:

При яких захворюваннях виникає біль внизу живота у дітей:

Найчастіше болями внизу живота посередині у дівчаток проявляється гострий цистит. Одночасно можуть бути присутніми прискорене сечовипускання, біль в кінці сечовипускання, може з'являтися кров у сечі. Якщо цих симптомів немає, то не виключено, що мова може йти про проблеми з кишечником, запаленні придатків і в цілому ряді інших захворювань. У будь-якому випадку є необхідність пройти обстеження у дитячого уролога і гінеколога.

Болі внизу живота посередині у хлопчиків характерні в першу чергу для циститу. У хлопчиків цистит завжди розвивається як ускладнення хронічного простатиту. Тому обов'язково потрібно звернутися і пройти обстеження у дитячого уролога.

Крім проблем з кишечником болі внизу живота праворуч або ліворуч у дівчаток можуть бути ознакою аднекситу - запалення придатків матки, кісти яєчника і ще цілого ряду захворювань придатків. При появі таких болів обов'язково якомога швидше пройти обстеження у дитячого гінеколога.

Болі внизу живота праворуч або ліворуч у хлопчиків найчастіше бувають ознакою проблем з кишечником. Однак іноді таким чином виявляється хронічний простатит. Тому крім візиту до гастроентеролога є сенс пройти обстеження в уролога.

Кровотечі із статевих шляхів у поєднанні з болем внизу живота, як правило, виникають при захворюваннях статевої системи. Підвищення температури тіла і озноб часто супроводжують інфекції малого таза (гонорея; уреаплазмоз; мікоплазмоз; хламідіоз.).

Раптовий початок болю свідчить про гостру патологію: прорив, кровотеча, розрив або перекрут органу, такі ж симптоми можуть розвинутися при кольках сечовивідних шляхів або шлунково-кишкового тракту. За статечне початок болю передбачає запалення, непрохідність або повільно розвивається.

Пульсуюча, ритмічна біль внизу живота характерна для підвищеного внутрішньопорожнинного тиску в порожнистих органах. Постійний біль внизу живота зазвичай буває при запальному процесі, перерозтяганні капсули паренхіматозного органу, порушення кровопостачання органу.

Гострий біль характерна для непрохідності сечовивідних шляхів, непрохідності кишечника, гострої патології очеревини. Тупий біль внизу живота у дітей більш за все характерна для запального процесу. Тривалість і періодичність больових епізодів допомагають встановити характер захворювання (гострий або хронічний). Якщо подібні болі часто виникали і раніше чи біль турбує жінку довго, найбільш ймовірно хронічне захворювання. Гострі напади болю внизу живота протягом тривалого часу, що тривають менше 48 годин, можуть виникати вдруге внаслідок хронічного захворювання (наприклад, болю при овуляції). Сила больового нападу може бути оцінена за зовнішнім виглядом хворий (блідість, пітливість, вираз обличчя).

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль внизу живота у дітей:

  • Дитячий гінеколог;
  • Дитячий уролог.

Ви відчуваєте Болю внизу живота у дітей? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить внизу живота у дітей? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.