Online Тесты

  • Общительный ли ваш ребенок? (вопросов: 10)

    Данный тест позволяет выяснить, умеет ли ваш ребенок заводить друзей, умеет ли он дружить. Тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет.Симптоми хвороби - Болі невралгічні

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль невралгічна -

Медичний термін «невралгія» (невралгічна біль) склдається з грецьких слів neuron і algos - «нерв» і «біль». Тому невралгію можна коротко охарактеризувати як захворювання, викликане ураженням периферичних нервів. Воно проявляється сильними нападами болю по ходу пошкодженого нерва. Напад може тривати від кількох секунд до кількох хвилин, в останньому випадку біль стає особливо болісною. При цьому, на жаль, звичайні знеболюючі засоби практично нездатні допомогти.

При яких захворюваннях виникає Біль невралгічна:

При яких захворюваннях виникає біль невралгічна:

Для невралгічного болю також характерно маскуватися під інші хвороби, що часто не дає змоги швидко поставити вірний діагноз. Нервові закінчення розташовані по всьому тілу людини, тому невралгія може виглядати і як серцевий напад, і як ниркова колька, і як остеохондроз, гастрит та інші захворювання. Так що можете собі уявити, наскільки підступний цю недугу. Невралгічна біль - дуже сильна, раптова, мов удар електричним струмом, триває кілька секунд і потім зникає, і знову з'являється через певний проміжок часу.

Невралгічні болі можуть з'явитися внаслідок алергічних реакцій, порушення діяльності імунної системи, в результаті гормональних збоїв. Причиною можуть послужити хронічні захворювання, і не тільки нервової системи, а й інших органів. Але, як правило, причиною невралгічного болю стає не один фактор, а відразу декілька.

Невралгічна біль істотно відрізняється від так званої фізіологічної. Якщо друга постає, скажімо, внаслідок якої-небудь травми і зникає в міру того, як травма виліковується, то біль нервового походження з'являється незалежно від зовнішніх чинників, адже її викликають негативні зміни в організмі.

Наприклад, багатьом добре відома невралгія трійчастого нерва. Це захворювання поширене дуже широко, страждають їм часто жінки. Біль може з'явитися в будь-якій частині організму - в залежності від того, яка гілка нерва порушена. Хвороба супроводжується болісними нападами, які стають більш тривалими. Зовні захворювання може виявлятися характерним тиком - посмикуванням м'язів під час нападу. При цьому, як уже говорилося, звичайні знеболюючі засоби, анальгетики не допомагають. Лікувати цю недугу може тільки невролог. Ті, хто страждає цим захворюванням, змушені жити в постійному страху в очікуванні нових нападів. Певні ділянки на обличчі стають гіперчутливі. Спровокувати напад можуть такі прості дії, як, наприклад, умивання, чищення зубів, гоління і навіть ... прийом їжі. А простий дотик до згаданої хворобою ділянки викликає посилення болю і збільшує тривалість нападу.

Інші типи невралгії, які також часто зустрічаються, - це міжреберна невралгія, невралгія потиличного нерва та інші. Лікувати невралгію потрібно комплексно, не тільки медикаментозно, а й застосовувати фізіопроцедури, рефлексотерапію і іноді, в особливо важких випадках, навіть хірургічні методи. Знеболюючі препарати якщо й можуть допомогти, то тільки в комплексі зі специфічними лікарськими засобами, які призначає лікар-невролог. Тому якщо у вас є хоча б найменша підозра, що больові напади можуть бути викликані невралгією, не втрачайте час і не прирікайте себе на нові муки. Допомогти може тільки кваліфікований фахівець.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль невралгічна:

Невролог.

Ви відчуваєте Болю невралгічного? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить невралгічно? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.