Online Тесты

 • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

  Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...Симптоми хвороби - Болі нейропатичні

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль нейропатичний -

Невропатичний біль - це вид болю, який на відміну від звичайного болю виникає не внаслідок реакції на фізичне пошкодження, а в результаті паталогічного збудження нейронів в периферичній або центральній нервовій системі, що відповідають за реакцію на фізичне пошкодження організму (звичайну біль).

При яких захворюваннях виникає Біль нейропатичний:

При яких захворюваннях виникає біль нейропатичний:

Багато людей, що мають невропатичний біль, часто не описують свої відчуття як біль. Навпаки, вони можуть розповідати про те, що відчувають «безліч голок, скалок», «мурашки», поколювання, оніміння, відчувають «проходження електричного струму». Дуже часто біль може бути викликана чимось, що в звичайних умовах не викликає болю: дотиком одягу, простирадлом, ковдрою і т.д. Іноді біль може бути спонтанною і дуже сильною. Але проблема в тому, що вона «невидима». На відміну від травми або артриту Ви не бачите її причину, і важко зрозуміти - з чим вона пов'язана.

Характерні відчуття при нейропатичної болю:

 • Оніміння
 • Стріляючі болі
 • Печія
 • Проходження електричного струму
 • Поколювання
 • «Повзання мурашок»

Найбільш часті варіанти нейропатичного болю:

Невропатичний біль, обумовлений діабетичним ураженням нервів

Поразка нервів при діабеті називають діабетичною поліневропатією. Особливо часто вона розвивається при високому вмісті глюкози в крові.

Майже у половини хворих з діабетичною поліневропатією бувають нейропатичні болі, які включають:

 • Поколювання в стопах, пальцях стоп;
 • Паління в стопах, що посилюється вночі;
 • Біль при носінні взуття та / або стоянні і ході.

Невропатичний біль, обумовлений герпесною інфекцією

Біль, що виникає після оперізувального герпесу, називається постгерпетичною невралгією. Вона розвивається частіше у літніх осіб після зникнення характерного висипання.

Може тривати 3 і більше місяців і характеризується:

 • Пекучими болями в зоні, де були висипання;
 • Болями при дотику одягу, постільної білизни;
 • Тривалим перебігом, порушенням сну.

Невропатичний біль після травми спинного мозку

Після травми спинного мозку пацієнтів можуть турбувати сильні болі. Часто вони пов'язані з пошкодженням нервів, що проходять в спинному мозку, і відносяться до нейропатичного типу болю. Це пекучі, колючі, ніби вистрілюючі больові відчуття в руках, ногах, тулубі, іноді дуже сильні.

Невропатичний біль після інсульту

Приблизно у 8% хворих, які перенесли мозковий інсульт, через деякий час (від 1 місяця до 2 років) на хворому боці, або в руці і / або нозі, можуть з'явитися неприємні відчуття у вигляді поколювання, печії, болю при контакті з холодними предметами, «рука мерзне». Тому, щоб зменшити біль деякі пацієнти носять рукавицю. Цей тип нейропатичного болю називається постінсультна центральна біль. Її причиною є ураження нервів в області головного мозку.

Невропатичний біль після хірургічних операцій

Після хірургічних операцій деяких хворих тривалий час турбують болі і неприємні відчуття печії, поколювання, «мурашок» в зоні постопераційного шва. Це пов'язано з частковим пошкодженням периферичних нервів в області хірургічного втручання. Такі нейропатичні болі нерідко виникають після операцій з видалення молочної залози (мастектомії) і ін.

Невропатичний біль у спині

У кожного з нас, так чи інакше, іноді болить спина. Найчастіше це пов'язано з напругою м'язів, змінами в суглобах хребців. Але якщо відбувається здавлення нервових корінців, які виходять з хребта (наприклад, грижею міжхребцевого диска), то може виникнути нейропатичний біль: гострі прострілюючі болі від попереку до пальців стопи, в поєднанні з відчуттям жару, поколювання й оніміння в нозі. Іноді ці болі швидко проходять, але у деяких хворих можуть зберігатися тривалий час і не піддаються звичайним методам знеболення.

Невропатичний біль в обличчі

Невропатичний біль може виникати у вигляді нападів. Наприклад, у деяких людей старшого та похилого віку під час розмови, прийняття їжі або при дотику до обличчя виникають напади найсильніших болей в половині обличчя. Це пов'язано із здавленням трійчастого нерва, який відповідає за чутливість в області обличчя. Причиною здавлення найчастіше є розташована поруч кровоносна судина. Це захворювання називають невралгією трійчастого нерва. Напади болю дуже болісні, можуть тривати роками, порушують працездатність людини.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль нейропатичний:

Невролог.

Ви відчуваєте Болю нейропатичного? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить нейропатично? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.