Online Тесты

  • Общительный ли ваш ребенок? (вопросов: 10)

    Данный тест позволяет выяснить, умеет ли ваш ребенок заводить друзей, умеет ли он дружить. Тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет.Симптоми хвороби - Болі в області лобка

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль в області лобка -

Лобок (лат. mons pubis - лонний горбик) - в анатомії людини представлене у обох статей мякотканинне утворення, розташоване точно над зовнішніми статевими органами відповідно проекції лонного зрощення і виступає над навколишньою областю завдяки розвиненій підшкірній основі (жировому прошарку). Вгорі лобок відділений від області живота лобковою борозною, від стегон - тазостегновими борознами.

Після початку статевого дозрівання лобок звичайно в більшій чи меншій мірі покривається лобковими волоссям, які можуть переходити на великі статеві губи (у жінок), мошонку (у чоловіків) і низ живота (також, як правило, у чоловіків).

У жінок ця область над вульвою часто називається горбком Венери (лат. mons veneris). У цій області є нервові закінчення, а тому дотик до неї та / або натиснення можуть викликати статеве збудження.

При яких захворюваннях виникає Біль в області лобка:

При яких захворюваннях виникає біль в області лобка

Основні причини болю в області лобка:

  1. Якщо в період вагітності, особливо в другій її половині, у вас з'явилися гострі болі в області лобка, стало важко ходити по сходах, повертатися з боку на бік на ліжку і підніматися з дивана, а хода змінилася і стала схожою на качину, можливо це сімфізіт . Це захворювання пов'язане з розм'якшенням зчленувань таза і розтягуванням лонного зчленування (який ще називають симфізом - він є малорухливим суглобом і з'єднує лонні кістки) під впливом гормону релаксину. Процес розм'якшення міжкісткових зчленувань - природний, він допомагає дитині легше пройти через кістковий таз при пологах. Але у випадку, коли лонное зчленування набрякає, сильно розтягується, стає рухомим, а лобові кістки, відповідно, надмірно розходяться - з'являються болі і ставиться діагноз «сімфізіт». Причини, по яких виникає ця хвороба, до кінця неясні. Частина вчених схиляються до версії нестачі кальцію в організмі вагітної, частина пов'язують хвороба з підвищеною концентрацією релаксину. Можливо, сімфізіт викликаний індивідуальними особливостями будови тіла жінки, спадковими особливостями або її довагітними проблемами з опорно-руховим апаратом.
  2. Багато жінок починають скаржитися на біль в області лобка через якийсь час після пологів. Це сімфізіоліз. Синдром складається з власне сімфізіоліза, розриву симфізу і болю в тазових кістках або симфізу. Сімфізіоліз характеризується розбіжністю між двома лобковими кістками і нестабільністю. Гострий розрив симфізу дуже хворобливий, і в цьому випадку необхідні спокій і тазовий бандаж. Біль у лобку характеризується хворобливістю симфізу і крижово-клубових зчленувань. Скарги зазвичай відновлюються після наступної вагітності. У невеликої частини пацієнток зберігаються серйозні скарги.
  3. Переломи лобкової кістки зазвичай відбуваються при прямому ударі в область лобка або при здавленні тазу. Найчастіше вони не супроводжуються значним зміщенням. Пацієнти скаржаться на біль у лобкової кістки, що підсилюється при русі ногами або промащупуванні. У положенні лежачи пацієнт не може підняти пряму ногу. Цей симптом називається симптом «прилипла п'ята». Переломи лобкової кістки можуть супроводжуватися ударами сечового міхура. Тоді виникають порушення сечовипускання, біль при сечовипусканні.
  4. У деяких жінок лобок має форму плоскої шаблевидної планки шириною в 3-4 пальці руки, майже наполовину закриває просвіт переддвер'я піхви. При такій формі лобкової кістки її нижній край стає перешкодою, що викликає різкий біль при спробах введення чоловічий статевий орган у піхву. Особливо сильно вона відчувається, коли статевий член тисне на окістя і притискає сечівник до гострого краю лобкової кістки. Больові відчуття при натисканні на окістя дуже болісні і повторюються, як правило, при кожній спробі відновити статевий акт. Все це сприяє закріпленню захисного умовного рефлексу і негативному відношенню жінки до статевого життя.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль в області лобка:

  • Гінеколог;
  • Травматолог.

Ви відчуваєте Болю в області лобка? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить в області лобка? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.