Online Тесты

  • Выявление способностей ребенка (вопросов: 10)

    Данный тест рассчитан на детей в возрасте 10-12 лет, он позволяет выявить способности ребенка к тем или иным областям знаний. Тест состоит из двух блоков: первый - для взрослых, второй - для детей...Симптоми хвороби - Болі під час овуляції

Болі та їх причини за категорією:

Болі та їх причини за алфавитом:

А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Біль під час овуляції -

Болі під час овуляції спостерігаються приблизно у кожної п'ятої жінки і зазвичай починаються за два тижні до початку менструації в нижній частині живота, прямо усередині тазової кістки.

Причини болю під час овуляції

Болі під час овуляції з'являються в результаті невеликої кровотечі з яєчника під час овуляції. Це кровотеча, хоча вона пізніше й абсорбується, викликає роздратування на черевній стінці, і це є причиною болю. Ступінь хворобливості залежить від організму і ступеня кровотечі. Іншим фактором подразнення є відстань між яєчником і черевною стінкою жінки. Одним із заспокійливих моментів є те, що болюча овуляція не провокує появи інших гінекологічних захворювань. У будь-якому випадку, біль при овуляції - це фізіологічне явище, пов'язане з особливостями будови жіночої репродуктивної системи.

Патологією такі болі не є.

При яких захворюваннях виникає Біль під час овуляції:

При яких захворюваннях виникає біль під час овуляції:

Симптоми болю під час овуляції

Біль під час овуляції виникає в середині менструального циклу, тобто при регулярному 28-денному циклі на 14-й день від початку менструації.

Вона локалізується з правого або лівого боку внизу живота, причому в різні цикли сторона може змінюватися (це пов'язано з тим, що правий і лівий яєчники можуть функціонувати по черзі). Біль досить характерна, так що жінки, знайомі з нею, дізнаються про типові відчуття в середині циклу. Як правило, біль триває недовго - від кількох хвилин до кількох годин, хоча іноді вона може не проходити протягом цілого дня. За характером вона може бути як гострю, так і тупою. Як правило, відчуття в середині циклу швидше викликають занепокоєння, ніж змушують мучитися від болю: її інтенсивність невелика.

Що чекає у лікаря?

Перш за все, лікар переконається, що біль дійсно пов'язано з овуляцією. Для цього він розпитає і огляне Вас і, при необхідності, направить на дослідження. Ви дуже допоможете своєму лікареві, якщо будете відзначати в календарику перші дні менструації і дні, коли виникає біль. У разі підтвердження діагнозу міжменструальний біль, пов'язаний з овуляцією, лікар може запропонувати використовувати оральні контрацептиви, що пригнічують овуляцію. Якщо для Вас актуальне питання контрацепції, прийом цих ліків дозволить вирішити відразу два завдання - контроль дітонародження і позбавлення від болю.

Коли слід звернутися до лікаря?

Найчастіше біль в середині менструального циклу не вимагає уваги фахівців. У той же час, необхідно пам'ятати, що зовсім не будь-яка біль в середині циклу пов'язана з овуляцією. Біль може бути першою ознакою серйозного захворювання, наприклад апендициту. По цій причині в наступних випадках слід звернутися до лікаря.

  • Якщо біль стає дуже сильною.
  • Якщо біль під час місячних супроводжується нудотою або лихоманкою.
  • Якщо біль триває більше одного дня.

Інша причина відвідати свого гінеколога - висока інтенсивність болю в середині циклу: у такій ситуації лікар може порадити найбільш ефективні засоби лікування.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль під час овуляції:

Гінеколог.

Ви відчуваєте Болю під час овуляції? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете викликати лікаря додому . Клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку
Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут . Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці .

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, обов'язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас Болить під час овуляції? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров'я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви - так звані симптоми хвороби . Визначення симптомів - перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік проходити обстеження у лікаря , щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю - скористайтеся розділом онлайн консультації, можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів - спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі . Також зареєструйтесь на медичному порталі Eurolab, щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Карта симптомів і видів болю призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.
Cимптомы болезней Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам , ми обов'язково постараємося Вам допомогти.